Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akire a legjobban vágytatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akire a legjobban vágytatok, azt végül megkaptátok?

Figyelt kérdés

Szóval akire annyira vágytál, hogy még attól is remegett a lábad, hogy rád nézett.

Mi lett belőle?


2017. jún. 16. 23:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
$zexkapcsolat csak...
2017. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem,az összes nőt akivel meg volt a szikra elbaltáztam.Egy elhibázott kapcsolat helyette.
2017. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem, de már kezdek kilábalni belőle. Bár nyíltan megmondta, hogy nincs esélyem, mégis valamit megmozgathattam benne, ha annyit foglalkozott is velem. Rengetegszer hallottam dolgokat, amiket rólam mondott. Nem túl jó dolgokat..... Valószínűleg imponált neki, hogy bejön egy fiúnak. Kissé pasiriasztó a lány, de egyébként tök szép csaj. Több haverom is elmondta, hogy nem merne nála bepróbálkozni, mert olyan kemény nőnek látszik.
2017. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) várok még.
2017. júl. 17. 20:27
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem mert tiltott a dolog .. :P Annál inkább izgibb , amikor az asztal alatt a lábammal simogatom az övét. Persze nem hiszem hogy valaha beteljesül..:) 20/L
2017. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig semmi, de nem adom fel a reményt.
2017. júl. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem az elso szerelmem sosem teljesult be. Nagyon jo baratsagnak indult, sokat talalkoztunk, programok. Be is jottunk egymasnak es en bele szerettem. Egyutt is aludtunk parszor, sokszor mondta, hogy hianyzom neki, hogy szeret. Szexeltunk is. De amikor bevallottam, hogy szerelmes vagyok bele, o azt felelte hogy o csak nagyon jo baratkent tekint ram es kiderult hogy kapcsolatban van massal. Teljesen osszetortem, es kesobb megszakitottam vele minden kapcsolatot. 24/F
2017. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27#

Sajnálom ez tényleg nagyon rossz lehetett :/

2017. aug. 11. 18:13
 29/30 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Már évek óta kerülgetjük egymást, de sosem jó az időzítés. Talán majd egyszer :)
2017. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Semmi. Nekem ő kellett volna, neki meg csak szex. Volt annyi önbecsülésem, hogy nem leszek egy test, amin kiéli magát.
2017. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!