Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi akit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi akit a nők próbálnak felszedni? Mert annyira jól néz ki stb

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik. Engem is szedtek már fel nem egyszer, pedig tök átlagos vagyok. Volt, hogy erősen átlag feletti csajok bolondultak utánam
2017. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt, pedig én sem nézek ki kifejezetten jól.
2017. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy igen. És nem a külsőn múlik.
2017. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, kb. minden nő képes nagyon nyomulni, ha szintje feletti férfinál esélyt lát.
2017. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most ismerkedem egy pasival,ő teljes mértékben az ideálom,nagyon jó pasi. De akár mennyire is az ideálom,nem én kezdeményeztem.
2017. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is kezdeményezett mar no. En elmondom mi az ami számít: Intelligencia es EQ. Ha egy ertelmes normalis no "észrevesz" hogy mennyire felfedezetlen kincs vagy, akkor valósággal le vagy rabolva. Persze az ilyet nem mindenki kepes felfogni es felismerni, csak aki szinten ilyen kifinomult megfigyelokepessegu. Azt mondják külsőre se vagyok rossz, szoval eg kicsit ez is kell hozzá...
2017. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2x szólított le lány, de egyikből se lett semmi, mert mindkettőnél volt barátnőm. Persze ha szingli vagyok akkor nincs ilyen :D
2017. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!