Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletlenul bekakiltam analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletlenul bekakiltam analis szex kozben. Veletek fordult mar ilyen elo? A parotok hogyan reagalt es ti hogyan?

Figyelt kérdés
retento ciki volt.eloszor csak a hang jot.baratom eloszor abahagyta es kicsit rohogot.aztan fojtata pedig kertem h hagya abba...aztan egyszer csak kijot en pedig elsirtam magam.baratom pedig ugycsinalt mintha nem lenne nagy ugy mert latta h sirok.de szerintetek lehet h kiszeretett belolem v valami?
2017. jún. 17. 07:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem utána a fostos farkát még tuti a sírós szádba is adta :) (ennyire vége a sulinak? Tanulj meg helyesen írni legalább, ha már hülyeségeket írsz, tedd normálisan).
2017. jún. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem irok hulyesegeket
2017. jún. 17. 07:57
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de az írásod alapján nem tűnsz valami értelmiségi egyednek.
2017. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
rendben bocsanat de a kerdesre valaszolj inkab :((
2017. jún. 17. 08:00
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Erre nem tudok jó választ írni, mert kamu a kérdés. Nem is nő vagy, hanem egy unatkozó kis iskolás , így nem fogsz választ kapni rá. Hány éves vagy, nő vagy ? (ne hazudj).
2017. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Tompadúr ***** válasza:
81%
Ki nem sz4rja le? :D
2017. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer én is befostam anál közben. A csajom kicsit furcsállotta de Zoltán tovább a kis popsiját 😂
2017. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Zoltán=toltam. Rohadj meg iPhone 😂
2017. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

tudod hihetetlen hogy minden kerdesre ezt irjatok :) egyreszt 1 szoval nem mondtam h no vagyok.csak bantasbol akarod rammondani,mert azt feltetelezed h nokent irtam ki a kerdest pedig nem irtam nemet,es a homoszexualisak is szexelnek analisan.egyebkent meg ha mar igy kerdezed,no vagyok igen,de mert hinel el nekem barmit is amit mondok?es nem unatkozom.szerintem te unatkozhatsz ha nincs jobb dolgod

mint beszologatni.a helyesirasomrol csak anyit h diszgrafias vagyok,de sokat javultam igyis.erol enyit

2017. jún. 17. 08:09
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te hagyd ott ezt a pssit mert le se szarta hogy mit mondtál neki azt hogy kérted ne. Gyakorlatilag meg szégyenűltél előtte mert beszartál
2017. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!