Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kéne félnem? 18 éves kortól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne félnem? 18 éves kortól, hogy működik?

Figyelt kérdés
Szoval...kb 1 honapja lefekudtem a baratommal, viszont felek, hogy elszakadt a gumi, a baratom azt mondta, hogy szerinte biztonsagba vagyok de mi van ha meg is elszakadt vagy volt valami? Mik a lehetseges esetek gumival vedekezesnel?...azota csinaltuk gumi nelkul is megszakitasos modszerrel, (nem szedek tabit, es joval elobb kivette) szoval most elegge parazok, hogy esetleg teherbe estem...ma kezdtem eszrevenni, hogy lelkileg nem vagyok olyan mint eddig, eletvidam csajszi vagyok de ma tokre faradekony voltam, fajt a hasam, szedultem de lehet, hogy ez csak a viz hiany miatt volt...a masik kerdesem, hogy ha megis teherbe estem akkor 18 ev felett mar nem kell szuloi engedely az abortuszhoz ugye? Szoval ellehetne intezni "titokban"? 18/L

2017. jún. 17. 02:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ohh es a drogerias/gyogyszertaras terhessegi tesztek mennyire megbizhatoak? Melyik erne meg?
2017. jún. 17. 02:13
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Időváltozás miatt is lehetsz más hangulatban. Amúgy a megszakítás nem védekezés, simán teherbe rakhatott, még ha nem is durrantott beléd. Máskor több ésszel! Vegyél 2 tesztet, egyiket végezd el napokban, másikat 2 héten belül valamikor. Ha annyira necces, irány esemény utániért a nőgyógyászatra. Ne csak dugni legyen eszed, hanem művelődni is a témában, és bár nincs háború, védekezni is.
2017. jún. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagytok normálisak... Dugás előtt kellett volna így gondolkozni. A megszakításos módszer meg nem védekezés. Remélem nem vagy terhes mert ilyen hülyéknek nem kéne szaporodniuk.
2017. jún. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

A cowper mirigy által termelt természetes síkosítóban sokszor hímivarsejtek is vannak így a megszakíttásos módszer sem jó :D

Gumit ajánlanám... Ott is lehetnek balesetek, de legalább feltünik hogy kiszaladt a gumi és másnap tudsz morning after pillt bevenni.

2017. jún. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azota mar rajottem, hogy a gumis sztori ota mar megvolt a havim, a megszakitasos pedig egy hete sem tortent meg...lehetnenek mar is tunetei? Elnezest kerek mindenkitol, barooomi nagy idiota vagyok tudom. Es rohadtul felek...megkoszonnem a tovabbi hasznos valaszokat...:)
2017. jún. 17. 03:33
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy hete történt erről mar az esemény utáni tablettarol lecsusztál.

[link]


Imátkozz.... Következő lépés az abortusz, ha terhes lettél, de valószínűleg nem vagy az

2017. jún. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

18. életévtől nem szükséges a szülői beleegyezés.

Sem az abortuszhoz, sem a tablettafelíráshoz.

2017. jún. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha van 40 ezer forintod simán. De ha nem akarsz gyereket védekezz. Birom félsz attól hogy ki szakadt a gumi de azérr meg dugatod magad gumi nélkül is. Hol van ebben a logika? A megszakitásos szex nem védekezés. Rengetegen esnek Teherbe CSAK az előváladéktól. Gratulálok 18 évesen több eszed lehetne .
2017. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a megszakítás nem védekezés, akkor is teherbe eshetsz, ha nem megy el benned, mert az előváladékban is lehet sperma.
2017. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Menj már el egy nőgyógyászhoz, és írass magadnak tablettát!
2017. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!