Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki csak egy alkalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak egy alkalomra akar szexre nőket "szerezni", akkor hogy kell kinéznie?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szükséges az, hogy kocsim legyen? Ha le vagyok barnulva, "szolibarna" vagyok, az jó?

2017. jún. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég, ha rengeteg pénzt költesz a csajra..
2017. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

2 méter magas vagyok, de közben kb 100 kilós "hasas", dagi is. Arcra jóképűnek mondott, de olyan kölyökképű is. Csak a testemen látszik kövérség, mert az utóbbi években híztam el. Szőke, hosszúkás, olyan Justin Bieberes hajam van. Csóró egyetemista vagyok, havi kevesebb mint 80 ezerből élek. Viselkedésre tökös, jó dumás, kezdeményező, de mélyen legbelül elég önbizalomhiányos vagyok.


2016-ban 11 nővel szexeltem. Nem nagy cucc, nem ez az élet értelme. Főleg azok rosszak ebben, akik szerint a nőkkel való szex az élet értelme és nem tudnak lazítani

24/f

2017. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Jah a kettes jól írja.
2017. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is jól kell meghatároznod a számodra könnyen elérhető csajtípust. Pl. 20 éves jóképű, de csóró egyetemistákat gyakran hazavisznek 30-as multiknál dolgozó magukra adó csajok. Másik példaként 30-as kopaszodó, pocakos szakmunkás meg akkor lehet csinosabb nőknek érdekesebb, ha jól kereső önálló mesterember
2017. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!