Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy egy vékony nő és egy kövér férfi kapcsolata csak a kihasználásról szólhat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert általában egy csinos nő csak úgy nem jön össze egy dagadt pasival ha az csoró lenne. Élő példa Timike és Andy Vajna Timi azt akarja be magyarázni a jó népnek hogy Szerelmes Andy-be. De szerintem csak bankszánlán lévő összegbe szeretett bele. Elnem tudom képzelni,hogy szexualisan,hogy tud vonzódni Timike Andy papához és a szottyos pélójához. 23 N
2017. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A kövérség nem vonzó semmilyen formában és senkin, ráadásul roppant kockázatos, életminőség romboló.
2017. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ok az, hogy ők maguk sem tudják elképzelni, hogy ilyen létezhet. Nyilván aki a külsőségekre alapoz, nem nagyon lesz komoly kapcsolata. Az Andy Vajnás felállást persze elítélem, hiszen ott az egész csak a pénzről szól, de az már más tészta. /L
2017. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert felszínesek.
2017. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez hülyeség!

Valakinek a masszív erős férfiak (!!) jönnek be valakinek meg ezek a nyikle nyakla 50kgs pávagyerekek. Én 60kg vagyok mégis 100kgs párom van akit imádok :)

2017. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert fel nem tudom fogni, hogy mi vonzó egy kövér emberben. Nem bántásból. Én is voltam kövér (akkor is nyilván ugyanolyan volt a farkam, az időm), de rá se bírtam nézni magamra. Jelenleg sajnálom a kövér férfiak pártjait, de a férfit is. Tudom, arrogáns f4sznak látszódom, de tényleg... Rettenetes a "macis testalkat"-tól meg a mai napig el tudom hányni magam
2017. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó :) kinek mi jön be én ugyan így vagyok ezekkel a 50-60kgs "férfiakkal"
2017. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért hiszi azt bármelyik kövér pasi, hogy neki jár egy vékony, csinos nő, mert neki az tetszik? Ja és a nő ne legyen felszínes, és ne a külsőt nézze...

Ez nem kicsit szánalmas...

2017. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem több dolog lehet:

1.Már régóta együtt vannak, és amikor összejöttek a pasi még nem volt kövér.

2. A nőnek nincs önbizalma.

3. A pasi gazdag.


Amúgy alapban nem hinném én sem, hogy a hájas férfiakhoz bárki is vonzódik. Nem keverendő a nagydarab pasival, mert ugye egy izmos, nagydarab férfi az egészen más dolog. Engem sem vonzanak az 50 kg-s férfiak, de a 150kg-sok sem.

2017. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 100kg-os vagyok 178 centihez, párom 62kg 170cm. 20F 16L anyagi helyzetünk kb ugyanolyan, mégis egyutt vagyunk. Nem használjuk ki egymást es boldogok vagyunk. Mondjuk követnek nem mondanám magam. Van egy kicsi pocim, de izmos vagyok, széles váll, járok futni, edzett vagyok. En azt mondom inkább ez mintsem hogy vékony legyek. Mondjuk 178 centihez 75kg legyek. Most igy belegondolva ideális sulyom 90korul lehet. De szerintem elég klassz az, hogy a lány biztonságba érezheti magát a másik mellett :) es szerintem nagy at átmenet. Meg kinek mi jön be.. Szerintem a legfontosabb hogy adj magadra, és ne legyél igénytelen. Illetve ha sulyfelesleggel kuzdesz, arra figyelj oda.
2017. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!