Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, férfiak, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, férfiak, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha egy ismerősötök facebook-on akivel nem igazán vagytok barátok csak ismeritek egymást (pl.: volt évfolyamtárs, rövid ideig munkatárs stb...) egyszer csak rátok írna, azzal, hogy meleg és tetszel neki, annak reményében hátha viszonzásra talál. Tehát vakon próbálkozik, mert ugye a szexuális irányultság senkire nincs ráírva.

Durván elutasítanátok, vagy tisztelnétek a bátorságát és finoman utasítanátok el, esetleg van olyan ismerős akivel lehetne szó valamiról... (ezt azoktól kérdezem akikben már felmerültek fiu-fiu gondolatok)



2017. jún. 18. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
nálam lehetne szó erről arról
2017. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Miután felkeltem a két éves kómából, visszaírnék neki, hogy "ne haragudj, de én hetero vagyok".
2017. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ tégéd kicsit is erdekel-e a dolog..Ha kicsit is érdekel, akkor szerintem probald ki...csak tisztazd le vele h te nem akarsz semmi komolyat..ha meg nem erdekel a dolog, akkor udvariasan utasítsd vissza 18/f
2017. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak annyit írnék neki hogy hetero vagyok ennyi nem és kész
2017. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy józan-e és ugye nem nekem akarta ezt írni? 😂
2017. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Talán még a kedvéért egyszer bele is mennék egy kis játékba... de az biztos, hogy kedvelném, amiért ilyen őszinte. :)
2017. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel, találkozz vele. Ha nem, akkor tisztelettel utasítsd vissza.
2017. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Én nem szidnám le érte szerintem. Szóval vagy finoman utasítanám el, vagy ha nagyon szimpatikus, akkor esetleg hagynám, hogy elhívjon egy "randira", aztán ott meglátjuk...
2017. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha lennének ilyen hajlamaim akkor is inkább teljesen idegenekkel állnék kötélnek, mert eyrészt ha ismersz valakit akkor az már intimebb minthogy az elsőre biztonságos vagy kis lépés legyen, másodsorban pedig mivel az ismeretségi körödhöz tartozik így nagyobb a veszélye hogy elterjed az infó. Viszont ha így rám írna az biztos h cseppet sem érdekelne és ha távoli ismerős vagy volt osztálytárs akkor lehet h ki is törölném, mert jobb nem tüzelni az ilyen vonzalmat.
2017. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as: ..... ba$zki ... Most elképzeltem magam egy ßuzi randin. :D Nem gyengén érezném magam hülyén. :D
2017. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!