Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bármit megtennék hogy nőjjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármit megtennék hogy nőjjon a péniszem! Bármit tanács ami értelmes és ha már tapasztalat is van benne az jó lenne! Nőhet valamitől?

Figyelt kérdés
Péniszpumpát probáltam de semmi értelme inkább csak kisebb lett tőle.. :/ Akármit megtennék hogy nőjjön mert elég sokat használom mármint lányoknál még nem szoltak érte de én szeretném hogy nagyobb legyen mert engem zavar és ugy még jobb lehetnék az ágyban mert a technika megvan

2017. jún. 20. 06:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

2 kerdes. Hogy kell szakszeruen használni a Pumpát hogy haszna is legyen mármint hogy nőjjön? Milyen rendszerességgel mennyi ideig?

2. Mi az a jelqing vagy mi? Hatha az is segit

2017. jún. 21. 09:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Google a barátod meg a fordítóprogram,de majd megkeresem.
2017. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!