Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Értelmes emberektől szeretnék...

Értelmes emberektől szeretnék ismerkedési, csajozási tanácsokat kérni. Olyan tippek Kellenének, amik saját tapasztalat alapján bejöttek?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm, csak eddig valami mindig rosszul sült el, meg a legtöbbször mondjuk, úgy, hogy nem rajtam múlott. Főleg az ismerkedési fázisban Kellenének tanácsok, amíg kapcsolattá nem alakul a dolog. Tipikus mit ne és mit érdemes elkövetni dolgokra gondoltam. Pl nem régen egy lánnyal kavartam és tök jól alakultak a dolgok, teljesen oda volt értem látszólag. Aztán, mivel a beszélgetéseink elég nyitottak voltak és láttam rajta, hogy komolyabb érzései is vannak felém, bevallottam neki, hogy bele szerettem, stb. Na onnantól számítva két hónap alatt elmenekült. Úgy látszik, megijedt attól, hogy komoly érzelmeket tapláláltam felé. Ebből is tanultam. Később bevallotta, hogy csak addig voltam érdekes, amíg nem kapott meg. Utána már annyit sem jelentettem neki, mint ebihalnak a rozsdás bicikli. Nem vagyok nagy csajozós de a jövőbeni hasonló problémáimat megelőzve kérnék tőletek hasznos tanácsokat. 25/F

2014. máj. 15. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ. ha értelmes normális lány kell. Akkor elég ha dumáltok, magadat adod stb. Ha nem számít milyen a lány, akkor írj rám adok pár jó linket ahol megtanulhatod a pszichológiáját a dolgoknak. Aztán ki tudja lehet belőle is olyat tudsz varázsolni aki kell neked. Angol nyelv elvárt.:D
2014. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Pedig már te is levonhattad a következtetést.

- Legyél izmos vagy minimum sportos (a lényeg, hogy látszódjanak azok a kockák még akkor is, ha csak azért látszanak mert 50 kiló vagy)

- Legyen jó sok pénzed, a mai ringyók főleg arra mennek, hogy mindig legyen egy jobb kocsi a seggük alatt, saját lakás és fél milla nettó fizetés is alap.

- Legyél velük olyan alpári és lekezelő amennyire csak bírsz. Tudasd velük, hogy emberileg semmit nem látsz bennük csak egy pinát amit dughatsz egészen addig amíg jobbat nem találsz, valamint mutass 0 érzelmet feléjük. Egyedül talán megvetést és szánalmat gyakorolhatsz, attól nagyon nedvesek lesznek.

- Mutasd magad nagyon intelligensnek és végezz el egy büfészakot valami putri egyetemen, abból látni fogják mennyire okos vagy.

- Nyíltan flörtölgess más lányokkal még a jelenlétükben is és, ha kicsapják a hisztit akkor te is csapd ki a farkas és utasítsd, hogy szopjon le (ez nagyon bejön neki).

- Mindig csald meg őket majd kérj bocsánatot, ebből fogják tudni, hogy mennyire szereted őket és képes vagy megváltozni egyedül érte. Természetesen amint újra megbízik benned csald meg újra.


Ha mindezek megvannak gyakorlatilag az összes lányt megkaphatod. Hagyd az ilyen hülye közhelyeket, hogy "normális", "kedves" és "jóravaló" lányok, ilyenek nem léteznek.

2014. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most röhögnék, de tényleg ez a szomorú igazság.
2014. máj. 15. 23:07
 4/5 twoa. ***** válasza:

2.nak van igaza!Jól irja! Pénz kell nekik méghozzá sok sok!

Teljes mértékbe egyetértek vele!Többi az csak rizsa :)

2014. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor randin vagytok, mondjuk egy étteremben: Hajolj közel hozzá, nyalj bele a fülébe, majd halkan suttogd neki:"érzem a pinád szagát".
2014. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!