Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, történt olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, történt olyan, hogy akaratán kívül megláttatok meztelen fiút?

Figyelt kérdés
Kellemetlen volt vagy örültetek neki? :)

2017. jún. 20. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én csak "áldozat" (meztelen férfi) voltam. De nem hiszem hogy kellemetlenül érezte magát a csaj lakótársam, elmosolyodott és annyit mondott, hogy "Mondtam, hogy látni fogom a f***odat" 26/F
2017. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne akard magad mutogatni,próbáld meg kevésbé szokatlan módon felhívni magadra a figyelmet.
2017. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Lakotarsam láttam meg amikor veletlenul leesett neki a torolkozo a konyhában miközben főzött eleg kellemetlen volt de kiváncsi voltam a mérete így nem is volt annyira gond :D
2017. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Inkább nevetséges
2017. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

3# as lankadtan nem mérvadó a méret mert lehet csak alig lesz nagyobb 10-20% al de lehet 2-3 x ára is megnőhet

szoval nem igen sikerült lemérned szemmel

sajna a farkak ijenek

2017. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

nekem pl 18 cm éd 47 mm vadtag de szörfözéskor jol összemegy kb 7 centire is meg vastagságra is kb 2,5 centi

de ha megnő akkor kemény szép darab

pedig átlagos méret

2017. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaja

Elég kellemetlen volt.....

2018. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pasimmal és a haverjaival öten voltunk egy apartmanban nyaraláskor és nem szégyenlősködtek. Nem nagyon érdelekelt, nem vagyok kíváncsi idegenek farkára, hacsak nem extra jó pasik, főleg a barátom 120 kilós haverjáéra nem.

Nem volt kellemetlen, csak megjegyeztem, hogy érzékeny lelki világú nők is vannak ám a helyiségben, szóval legközelebb kíméljenek meg.

2018. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!