Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van aki szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van aki szokott mesztelenkedni otthon lakáson belül esetleg erkélyen? Ha igen pl apa vagy a tesó mit szól ha szól egyáltalán?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, egyedül lakom, nem szól senki.
2017. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Kellemetlen eseteket szül. Ha jót akarsz magadnak, ne csináld! Én nem egyszer láttam a másfél évvel idősebb nővérem meztelenül, és hát el kell hogy mondjam rendesen rá vagyok izgulva. Tegnap reggel is láttam, amikor kijött a fürdőszobából, észre vette (igaz, alsón keresztül, de akkor is a félig merev farkam) elég kínos volt

18f

2017. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Hasonló helyzet mint a második válaszolónál, egy mesztelen nő az mindenki előtt nő marad
2017. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En max fehérneműben jarkalok, mert egyszer meglátott a bátyám hogy meztelenul mosogatni majd utána elmentem zuhanyozni es láttam a boxeron at a teljesen merev farkat...
2017. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanaz van nálam is, mint az elsőnél.

Aki pedig tényleg képes felizgulni a saját családtagjára... hát atyaúristen.

2017. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Mivel párommal élek nem szolnak semmit. Amíg otthon êltem. Csak a szobámba voltam úgy,zártam az ajtóm és nálunk illik kopogni mielőtt benyitsz valahová szóval soha senki nem látott meg. Okosan kell csinálni ennyi. 23 N
2017. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Előfordul, hogy meztelenül látjuk egymást a családon belül, de nem rendszeres, vagy hosszú ideig tartó. Ilyen pl, ha elfelejtem bevinni a törcsim a fürdőbe, apum éjjel felkel és kimegy mosdóba, reggeli készülődéskor, stb. Mi nem vagyunk prűd család, ebben semmi ciki nincs.


19/L

2017. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam és senkit nem zavar a dolog.
2017. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Már egyedül élünk a párommal, szval mindig meztelenül vagyok-vagyunk itthon.

Régebben míg családdal éltem, ott is volt h meztelenül voltunk, meg 1-2x elmentünk nudi strandra családilag.

26L

2017. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig meztelenül vagyok, a kis családom is szeret így lenni...

38/N

2017. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!