Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért keresi fel a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi fel a legtöbb kapcsolatban levő férfi egy prosti társaságát? Mit nem kapnak meg otthon?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 21:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

Mit nem kapnak meg otthon? Puncit.



A legtöbb ismerősöm, akiről tudom, hogy gyakran félre jár maximum havi 1db együttlétre számíthat (van akinél évi 2-3 van), az is olyan, hogy "nesze, szétteszem a lábam, rendezd le, de gyorsan".


Eszméletlen mennyiségű kapcsolatból teljesen hiányzik az intimitás, főleg a gyerekek megszületése után.

2017. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Feltehetnem a kérdést úgy is, hogy ők mit nem adnak meg a nejuknek, hogy hanyagolja őket.

Azonkívül sokakat csak a farkuk hajt, soha senkihez nem képesek hűségesek lenni.

2017. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Pl.egy csomó fétis van amit a feleseg nem tesz meg

Taposas,csizmafetis,vagy egy szimpla anal,sorolhatnam

2017. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát ez az ,akkor miért nem lehet felvállalni a kapcsolatokban hogy igenis én márpedig elfogok járni prostikhoz.Lehet attól még együtt élni ,nem szakító ok.
2017. máj. 27. 21:58
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Próbálok visszaemlékezni,amik eszembe jutnak : kommunikáció(nem beszélgetnek otthon egymással) még ha ez furcsa is,vad vágyak kielégítése,amiről talán nem is tud a nő,vagy nem akarja-nem szereti csinálni(pl. heregolyók összekötése szorosan nyakkendővel,stb),szeretethiány,pusztán nemi ösztön,otthoni slampos nő helyett egy szebb nő,otthon nulla vagy kevés szex,kíváncsiság.
2017. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem szakító ok?


Volt egy kapcsolatom, ahol a végén csak farkas pózban szexeltünk (értsd, én ültem a lyuk előtt, és vonyítottam). Szóval nem, nem volt szex, mert nem kívánja, mert nem most, mert fáj a feje, mert bármi.


De a megcsalás az főbenjáró bűn lett volna, többször kijelentette, hogy azonnal repülök, ha megteszem.


A végén szakítottam, de nálunk nem volt gyerek, nem volt közös vagyon, egyszerű volt a helyzet.

Ugye nem gondolod, hogy az a nő, aki fél évente 1x fekszik le a férjével az ettől még eltűrné, hogy az félrejárjon.

2017. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Fordítva kéne. Vállalja fel, hogy eljár prostihoz, és én is vállalhassam fel, hogy ha minden férfi össze akarja köttetni a heréit, akkor inkább maradok egyedül.
2017. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Prettyikém, nem biztos ,hogy a férfiak hanyagolják el őket elhanyagolják ők saját magukat legtöbben ezért még bottal sem piszkálnák meg őket.Lehet ez is egy ok.
2017. máj. 27. 22:02
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell akkor kapcsolatot kezdeni olyan nővel, akit bottal se?
2017. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Illetve van még egy réteg, akik beteges okokból imádnak beszámolókat írni kq.rvapecer oldalakon, ahol leginkább a saját ferfiassagukat emelik ki, hogy a prosti mekkorakat élvezett, aznap, mikor ők éppen az ötödik vendég voltak. Közben meg a feleseguket sem tudják kielégíteni. Színházba mennek, ahol nekik szól az előadás. Azt már nem fogják fel, hogy színjáték a pénzért, utana meg a lányok kibeszelik egymás kozott.
2017. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!