Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Lehet hülye kérdés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet hülye kérdés, de ti mit csináltok, miközben nyalnak titeket?

Figyelt kérdés

Bár nincs miért, se én egy nagyon szégyenlős típus vagyok. Miközben barátom ujjaz, folyamatosan smárolunk, ez valamilyen szinten segít nekem, mivel kicsit még félek kimutatni, hogy mennyire élvezem, amit csinál.

Eddig még nem kényeztetett szájjal viszont következő találkozókor már fog (kölcsönösen, mielőtt még valaki megszólná). Csak nem tudom, mit csináljak közben?

Ti mit szoktok? Mozogtok? Esetleg adtok ki hangokat is?


2017. jún. 20. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En olyankor hatrafekszem,mert ugy nyal es kozbe elelvezo hangokat adok,h tudja h jo es altalaban latom h o is elvezi
2017. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!