Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom ezért nem akar szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ezért nem akar szeretkezni velem?

Figyelt kérdés
A páromat rengetegszer elégítem ki orálisan. Igazából amennyiszer lehetőség van rá, mindig lesz.pom, mert tudom, hogy örömet okoz neki, és szeretném boldoggá tenni. De már nem feküdtünk le egy jó ideje, és nekem hiányzik. Úgy érzem elkényelmesedett. Be kellene fejeznem ezt és hagyni hogy ő kezdeményezzen? Vagy mivel keltsem fel az érdeklődését, mit csináljak?
2017. jún. 21. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Kinyitott a szádat és megmondod neki hogy ne legyen önző!
2017. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
87%

beszélj vele,hogy te is szeretnél orgazmusokat

ülj a szájára!!

2017. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, valoszinuleg ezert. Mindig kielegited, igy minek is dugjon...
2017. jún. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el neki a problemad.
2017. jún. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekem miért nincs ilyen nőm? 😁
2017. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Vagy csak izgasd szopással, de ne elégítsd úgy ki vagy ne is szopjad egy ideig, amíg ki nem éhezik.


Másik, hogy lehet, hogy már nem jössz be neki annyira, így nem kíván dugni, de azért milyen jól jön neki, hogy leszopod.


Utolsó lehetőség: engem szopsz le és én duglak is.

2017. jún. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne, ha elmondanád neki, ha ő nem ..g meg rendesen, akkor Te sem fogod le...pni?!

40f

2017. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem szopnám le. R.jon meg az ilyen!!
2017. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőből vagy, használd a kis trükköket. Kelts fel az érdeklődését, tedd magad kivánatossá. Nincs is annál jobb, ha az embert sbeleviszik a szexbe. Legyél nyitott, kezdeményező. Adj bele többet. Ha látszik rajtad, hogy többet akarsz, és fejlődsz... Neki is muszáj lesz, ha tartani akarja veled a lépést.
2017. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
inkább engem szopj, én legalább meghálálnám.
2017. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!