Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom ezért nem akar szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ezért nem akar szeretkezni velem?

Figyelt kérdés
A páromat rengetegszer elégítem ki orálisan. Igazából amennyiszer lehetőség van rá, mindig lesz.pom, mert tudom, hogy örömet okoz neki, és szeretném boldoggá tenni. De már nem feküdtünk le egy jó ideje, és nekem hiányzik. Úgy érzem elkényelmesedett. Be kellene fejeznem ezt és hagyni hogy ő kezdeményezzen? Vagy mivel keltsem fel az érdeklődését, mit csináljak?
2017. jún. 21. 00:33
1 2
 11/13 pptomi ***** válasza:
Akkor jó a szex, ha elmondjátok egymásnak, kinek mik az igényei és egyik fél sem önző.
2017. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tehét te rendszeresen cidázod, ő meg se nyalifali se nem dugja be a lompost? Hát az anyja pixáját az ilyennek, hallode.. Nem gondoltam volna, hogy ilyen emberek is élnek...
2017. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg?
2020. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!