Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Milyen érzés az, amikor feláll a farkatok?

Figyelt kérdés
Ti is bizsergést éreztek, mint mi nedvesedéskor? Ez az állapot kellemes érzés? :D

2017. jún. 22. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először bizsergést utána egyre erősebb feszítést. Nagyon jó érzés. Főleg ha szintén felizgult partner van hozzá.
2017. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem bizsergést. Egy kellemes érzést és azt közbe hogy " valamilyen lyukba be kéne tenni." nagyjából én személy szerint ezt érzem ha feláll hogy valahova csak dugjam be. :D (persze ez vicc de a lényeg hogy lány valamelyik nyílásába.) tömegközlekedésen pl kellemetlen ott utátlom nagyon de itthon más. :)
2017. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen bizsergés. Nen tudom az első miről beszél. Feszíteni feszít, nagyon is, na meg folyik, nekem van hogy még a boxeren is átüt.
2017. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2017. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Feszítő érzés, pláne ha nincs szabadon. Meg olyankor mindig tüsszentek kettőt. (Fogalmam sincs, hogy ez miért van, de ha izgalmi állapotba kerülök, mindig tüsszentek, volt, hogy beletüsszentettem barátnőm puncijába :DD )
2017. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Van amikor kínos, a német tanárnő egyik félév végén, a nyár eleji melegre való tekintettel, nagyon rövid, fehér, fodros mini szoknyában és egy mélyebb dekoltázsú piros blúzban jött órát tartani. Gondolhatod, kőkeményre meredtem a látványától és pont akkor hívott ki a táblához felelni. Úgy feszítette a farmer nadrágot, hogy majd szét szakított a sliccem. Na az egy kicsit fájdalmas érzés volt. Azt sem tudtam, hogy mit kezdjek az erekciómmal, hogy ne bukjak meg németből. :)
2017. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Markolj rá egyre ernyedten, s nagyjából át fogod érezni.
2017. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
super jó
2017. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen nekem egészen a tarkómig érzem ezt a bizsergést és nagyon jó
2018. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!