Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok minden esetben érzik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok minden esetben érzik a fiu farkát, ha a fiu ölébe ülnek?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor az "elhelyezkedés" miatt?


Fiúk! Mar volt, hogy ilyen helyzetben felállt?

Lányok! Aki tapasztalt mar ilyet fiúnal hogy reagált es mit éreztetek?

Miben volt mas, mint amikor nem állt fel?

Es milyen érzés volt? ( fiúk-lányok)



2015. jún. 28. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hat nalam mar volt olyan hogy mikor a baratnom az olembe ult, felallt. O is erezte ezt de ezen csak jot nevettunk es kesz. Egyebkent szerintem a lanyok mindig erezhetnek valamit, de ez csak az elgondolasom.😄
2015. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
persze hogy érezzük, nem vagyunk hülyék :D
2015. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg szép, hoyg nem vagyunk hülyék :D ( en is lany vagyok)


Csak mivel meg nem ültem fiu ölében ( régen biztos, de az mar nem rémlik es akkor nem gondoltam arra, hogy mi van "alattam :'D , ez hülyén hangzik, de gondolom érthető :D ) ezert nem tudom, hogy milyen érzés lehet :D

2015. júl. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!