Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a duma kell a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a duma kell a nőknek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz parlament kell nekik? Nem tudom én még nem hallottam róla
2017. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1: ejnye... Hat csoda hogy nincs csajod??
2017. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert csak.
2017. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért? Veled egy szó nélkül le kéne feküdni? Dagadt gyereket is láttam már jó csajjal mert jól beszélt. Vagy te hogy csajozol? Intesz a fejeddel hogy "gyereqrni"?
2017. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Sokat tudott vele kezdeni dagadtan...
2017. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A dagadtak impotensek? Nincs ujjuk sem meg nyelvük sem? Furák lehetnek, szegény ducik
2017. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik, ha jön valaki, aki lehazudja a csillagokat is, vagy, ahogy a köznyelv hívja "nagydumás csávó". Ez van, bár inkább a lányokra igaz, nem a NŐKRE.
2017. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szex csak nyelvből meg ujjból áll?:)
2017. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A dagadtnak szopták a cerkáját, a tiédet nem. Na ezt a sokat tudta kezdeni vele dagadtan. Gondolkozz, te lenézed a dagadtakat közbe egy csaj inkább vele foglalkozik nem pedig veled. A dagadt a lúzer vagy te?
2017. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező itt szerintem arra gondolt, hogy miért kell az egy nőnek, hogy lyukat beszéljenek a hasába és így könnyebb megfektetni?

Szerintem azért, mert a sok nem feltétlenül minőségi beszélgetés az önbizalmat vagy annak látszatát sugározhatja felé. És mint tudjuk a nők inkább az ilyen férfiakra buknak.

2017. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!