Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek csak annyira fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek csak annyira fontos a fiú farokmérete, mint fiúknak a nő mellmérete? (Tehát jó pont ha nagy, de nem dől össze a világ ha nem)?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 20:19
 1/10 anonim válasza:
74%

Én nekem jobban tetszik, ha egy lánynak nincs nagy melle. A nagy az annyira nem vonz, de ha szeretem a lányt akkor végülis teljesen mindegy.

20f

2017. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Ez jó sztori volt, de nem azt kérdeztem
2017. jún. 13. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobban.
2017. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

a kettőnek semmi köze egymáshoz

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2017. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van pont hozzám illő farokméret, de nem ez alapján keresek partnert:) Ráadás amíg eljutunk oda, hogy látjuk egymást meztelenül addig már úgyis mindegy mekkora..

Nekem 85b-s van, eddig minden barátom szerette, de nem hinném, hogy bárki emiatt választott vagy pont emiatt nem velem kezdett flörtölni:D

2017. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

:"D


En nem igy gondolom.

Szerintem nem dontes kerdese,hogy megfelelo-e egy pasi f*rok merete, vagy sem.


En ugy tapasztaltam, hogy ez tolem is fugg nagyban. Hogy hozzam mekkora meret illik. (Bar teny, hogy meg nem ereztem olyat, hogy "tul kicsi" lenne hozzam.) Egy eset volt, mikor kicsit azt ereztem, hogy vekony, es vastagabbal elvezetesebb volt. De a hosszusag (nagyjabol 14-15 cm lehetett) elerte a mehszajam es neha fajdalmat okozott.


Szoval szerintem ez ember/nofuggo, hogy milyen meret elvezetes neki. Olyan noknek is leteznie kell, akik a 22 cm-est is elvezik, mivel leteznek olyan ferfiak is :D

2017. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam igen.
2017. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, sokkal fontosabb. A mellméret nem befolyásolja a szexuális élvezetet, de a farokméret igen. Attól, hogy egy lánynak kicsi, vagy éppen nagy a melle, te ugyanazt érzed, amikor a punciját dugod, de mi nem ugyanazt érezzük ha egy 10 centis van bennük mintha egy 18-20 centis lenne. A kissebbel nem élvezzük annyira.
2017. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

2 teljesen más funkciót tölt be...

Egyébként nekem pedig rohadtul nem tetszik a nagy mell(F), sokkal vonzóbb szerintem egy kicsi és formás, de ez egyéni vélemény... 2 között szerintem ne próbálj összefüggést keresni.

Egyébként pedig a túl nagy pénisz jócskán okozhat problémákat egy szexuális kapcsolatban; teljesen más szerepet tölt be és nem feltétlen mindig a "túl kicsivel" van a probléma

2017. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon picike, akkor tenyleg osszedol a vilag. Ha nagyon nagy, tulajdonkeppen mar akkor is, csak legalabb izgato, de kenyelmetlen, fajdalmas.
2019. nov. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!