Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult ilyen valakivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult ilyen valakivel?

Figyelt kérdés

Volt mar olyan veletek,hogy oral utan elkuldtetek fogatmosni a partneretek,mert ezutan nem akartatok vele csokolozni?

Gyerekesnek tartom ezt a viselkedest,de lehet valakinek nem az?



2017. jún. 23. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
na akkor ott nincs se puncinyalás, se popsinyalás, se szopás, kesztyűben azért megfogja a fszt?
2017. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem küldtem el, de nem szeretek a saját anyagommal " csókolózni"... bevállalom.
2017. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen velem még nem fordult elő, ez hülyeség. Szerintem alap egy kapcsolatban, hogy kényeztetjük egymást orálisan. Nehogy már közben fogat mosni?!

Szerintem pont izgalmas egymás ízét érezni...

2017. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Mindenkinek van valami hülyesége. Ha jobban érzi magát, mosson fogat.

A lényeg, hogy jól lecumizzon.

Én pl. csak frissen mosott puncit szeretek nyalni.. na és?

2017. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután a számba élveztek nekem muszáj fogat mosnom,vagy legalább jó nagy adag vízzel kiöblítenem a számat,de a barátomat nem zavarná,ha közvetlen utána megpuszilnám
2017. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!