Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kötelező az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező az orál?

Figyelt kérdés

Nem tudom hoy pontosan hogy megy ez. Szerintetek evidens az orálszex vagy meg kell beszélni hogy kell e vagy sem?

Azért szakítottam a barátommal mert mindenképpen azt akarta hogy szopja le de én nem voltam képes rá, szerintetek egy gyengeség, esetleg undor, félelem, stb.


19/L



2017. jún. 24. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, amit nem szeretnél. Viszont én szeretek orálisan kényesztettni, még akkor is ha nincs viszonozva. 26/F
2017. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám nélküle :/
2017. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
100%

a szexben nincs kötelező gyakorlat!

neked ez nem jön be,tehát akkor nem teszed és kész

2017. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szexben nincs 'kell'. És ezt itt naponta leírja valaki, ezért nem is részletezem.
2017. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi se kötelező. A szexualitàs egyik fontos jellemzője, hogy mindkét fél élvezze az egészet. Ne legyen semmi kènyszer.

Szerintem jól cselekedtél. Hiszem ha igazàn szeret a fiú akkor igen is türelmes lett volna veled ezen a téren is..

2017. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5ös vagyok megint. Még annyit fûznék hozzà hogy szerintem erről is kell beszélni egy kapcsolatban.

És azt hogy te miért nen voltàl képes az oràlis kényeztetésre azt csak te tudod megfejteni. De ne aggodj én 2,5 éves kapcsolatban vagyok és még most se tudom az okàt eddig miért nem merem. :) de egy türelmes megértő pasi aki igazàn szeret e nélkül is szeretni fog (szerintem).. :)

20N

2017. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

háááát, nem is tudom. nő vagyok, de azért az orál nálam alap. oda-vissza.

szóval, ha nem megy, akkor keresned kell olyat, aki nem igényli, ez a férfiak igen kis százaléka.

elhiszem, hogy nem akarod, és ne is tegyél olyat, amit nem szeretnél, de a pasidtól nem várhatod el, ha ő kívánja, hogy ne igényelje.

meg az hülyeség, hogy ha szeret megérti blablbalbal, mert egy darabig lehet, h kibírja nélküle, de ha vágyik rá, előbb-utóbb meg fogja szerezni, csak mástól, ha te nem teszed meg.

szerintem hagyjátok egymást, és keressen mindenki magához passzoló párt.

2017. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötelező, de gondolom élvezted amikor kinyalt.

Am meg ha ezt az örömöt sem voltál képes megadni neki mit vártál?

2017. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

A 20 évesek jönnek azzal a dumával, hogy nem kötelező stb.


A 30 évesek már tudják, hogy ez olyan mint a csók. Kötelező a csók? Nem. Akarsz olyan kapcsolatot amelyben a párod nem csókol meg mert nyálas, undorító a szád?

2017. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os , ritka szerencsés vagy!

Velem ezért nem jon ossze senki sem tartósan mert nem vagyok hajlandó bekapni.


20/n

2017. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!