Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányokat rálehet venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányokat rálehet venni csupán orális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy ha nem akarják elvesziteni még de mégis akarnának élvezni,akkor belemennek csupán egy orális szex kapcsolatba?
2017. jún. 24. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy ideig.....

Utána majd begerjednek!

2017. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy szűz lányt bármire rá tudok venni :)
2017. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: Igen, persze.:D


Én is szűz lány vagyok, és előbb szeretnék a hagyományos értelemben szexelni, mint szopkodni valaki farkát (amit elképzelni is alig tudok, a bizalom hozzá a minimum). A magam részéről tehát azt mondanám, hogy nem.

2017. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, de kell hozzá kellő ismertség (saját tapasztalat). 18
2017. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztiangel41 ***** válasza:
Én először ezt próbáltam és nagyon jó volt... de hogy rávettek vagy sem az most mindegy, de miért kéne rávenni bárkit is akivel együtt vagy? Ha valóban szűz akkor kíváncsi is! Ha le nem tagadja, hogy még az...
2017. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!