Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom szombaton legénybúcsúb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli?

Figyelt kérdés

Hűséges a barátom, eddig soha nem voltam féltékeny vele kapcsolatba, de most nagyon az vagyok. Tudom,hogy lesz meglepetés csaj is a bulin. Mi szokott ilyenkor történni? Rosszul vagyok a tudattól,hogy este egy k*rvát fog fogdosni,aztán hazajön hozzám. Ő csak vendég lesz. Ők is kiveszik a részüket a buli ezen részéből? A csajok szexet is vállalnak?

Kérlek nyugtassatok meg,magamra sem ismerek.



2017. jún. 26. 16:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a barátod. Nem tudom mit tenne abban a helyzetben.

Biztos van, aki ellenáll, van, aki nem.

2017. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Ami azon a bulin történik az azon a bulin is marad :-D

Figyelj ha meg akar csalni meg fog vagy itt vagy máshol ennyire egyszerű. Ez a sok hülyeség, hogy a buli meg a pia stb ezek csak dumák, olcsó mentségek, senki nem tud annyira berúgni, hogy "véletlenül" félredegujon

2017. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ettől most nem nyugodtam meg :D

Sok megcsalás történik ilyenkor? Hallottam,hogy tilos az egész bulin videózni,fotózni.

2017. jún. 26. 16:19
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem több mint egy random szombat esti kanbulin, szóval ne aggódj nem kell legényúcsú, hogy megcsaljon ha meg akar, de ha eddig nem volt most miért tenné
2017. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagy lesz a kisertes, de ha igazan szeret teged akkor nem lesz gond. Miota vagytok egyutt?
2017. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt. Próbálok bízni benne, csak úgy félek, hogy egy ilyen miatt lenne vége :(

Amikor ti voltatok legénybúcsúban,akkor volt valami? A barátnőtök/feleségetek tud róla?

2017. jún. 26. 16:35
 7/24 anonim ***** válasza:
Megertelek, en is hasonloan ereznek, MI lenne ha rakerdeznel ovatosan? vagy ereztetned vele hogy ez nem tul jo erzes neked.
2017. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem akarom,hogy miattam ne menjen esetleg. Ő nem is mondta a programot,mástól tudtam meg,gondolom nem akarta,hogy így idegeskedjek mint most. Arra nem is akarok gondolni,hogy azért nem mondta el mert tervez valamit.

Szeretnék nyugodt lenni,eddig tényleg teljesen megbíztam benne,most mégis rosszul vagyok.

2017. jún. 26. 16:49
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt hogy te csak idegeskedsz mig lezajlik az egesz es sosem lehetsz biztos benne mi tortent ott, vagy lekommunikalod vele a dolgot kedvesen.


Peldaul hogy: hallottam hogy mi lesz a bulin a program es kicsit ideges vagyok mert tudom hogy mindenki reszeg lesz, es teljesen megbizom benned de szeretnem ha megnyugtatnal.


Ha szeret ezert nem haragudhat meg rad, sot.

2017. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm,ez jó ötletnek tűnik, csak az a a baj,hogy nem tudja,hogy én megtudtam a csajt. De lehet felhozom neki, így végigidegeskedném az egész estém.
2017. jún. 26. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!