Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha tinderen nőként nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinderen nőként nőket keresek akkor a rendszer csak olyan lányokat fog kidobni akik szintén lányokat keresnek? Mennyi lehet ezekből akik tényleg a saját nemüket szeretik?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak olyat fog dobni aki vagy csak lányt vagy lányt is keres. Sajnos nem sok ilyen lány van, legalábbis én nem sokat találtam. Hogy barátkozni, barátnőt keresni vagy csak hármashoz csajt keresni vannak fent azt csak beszélgetés utántudod meg. Bár az én elsődleges célom a barátkozás volt. Sok sikert, hogy találj normálisat azon az appon. (: 21/Bi/L
2016. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 😘

Egyébként a facebookon ugye semmi jele nincs annak,hogy én ott fenn vagyok és keresgélek?

2016. aug. 28. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Max tinderen futhatsz bele ismerősbe, ha neki is ugyanilyen beállításai vannak.
2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!