Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szedjek fel buliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel buliban vagy bárhol csajokat csak szexre?

Figyelt kérdés

Meguntam hogy 5 eve normalis barátnő célpont utan keresek de NORMALIS LANY nem létezik, ugyhogy mostmar telibe szarom a dolgokat, csak kurasra akarok lányt felszedni. Valaki valami otlet? /helyileg BP/

18



#szex #buli #nincsertelmescsaj
2017. jún. 27. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Egy újabb normális fiut vesztett a társadalmunk. :c


Én csak annyit mondok, hogy gumit vigyél. ;) Meg persze nem árt ha megitatsz vele valamennyit. :)

2017. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha adódna egy alkalom hogy esetleg találnek hosszu távra erdemes leanyzot akkor persze felhagynek ezzel


Koszi a tippet

2017. jún. 27. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
minden csajt dugásra kell felszedni,és ha jo az ágyban érdemes megtartani,barátnönek feleségnek
2017. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
nagyon könyü dolgod van ha van egy kis pénzed meg épkézláb vagy buliba megkérdezel mindent csaj szia van kedved táncolni ha van táncoltok és ha tolja a seggét fokozatossan válaszolsz rá és már dughatod is vagy kinyalhatod ö meg leszop nem tudni melyik lány mit akar
2017. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Táncolj vele, és megvan oldva kb. Persze ez csak annál lehetséges, aki úgyszintén csak dugni akar. Sok sikert hozzá:)
2017. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövöd ezt... el vagy keseredve, ezért azt hiszed, most az a megoldás, ha orrba-szájba megdugsz minden két lábon járó lyukat, de te is tudod, hogy ez számodra nem lesz kielégítő, ha eddig csak komoly kapcsolatot kerestél. hülyeség, hogy nincs normális lány, csak gondolom, csak a legszebbeknél próbálkoztál eddig, így eléggé leszűkül a kör. ha nincs így, akkor javíts ki, de szerintem több lány akar komoly kapcsolatot, mint ahány srác nem csak szexre megy, szóval nem hiszem el, hogy fiúként nem találsz senkit, ha tényleg egy normális, szerető barátnőt akarsz :) a másik meg, hogy rég rossz, ha már 18 évesen feladod a keresést. de ez csak tipp...
2017. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Atlagos lányoknál próbálkoztam mivel en is az vagyok..
2017. jún. 27. 20:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Én normális lány vagyok. Kikérem magamnak!
2017. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hányszor hallottam ezt..
2017. jún. 27. 21:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazából ha elmész egy buliba, és iszogattok az nem egy pénztárakímélő, de ahogy érzed. :D Mi miatt gondolod azt, hogy nem normális lány az akinél próbálkozol? kikosaraztak már párszor, vagy mi ez a negatív világszemlélet? Szerintem a lányoknak ez neccesebb, mert sok pasi elhinti, hogy kapcsolatot szeretne aztán nééhány szex után már dobja is a csajt. Legyél egy kicsit tökösebb, és akkor találni fogsz értelmes lányt. Olyat keress aki intelligens is. Egy okos lány nem fog átverni.
2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!