Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szedjek fel buliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel buliban vagy bárhol csajokat csak szexre?

Figyelt kérdés

Meguntam hogy 5 eve normalis barátnő célpont utan keresek de NORMALIS LANY nem létezik, ugyhogy mostmar telibe szarom a dolgokat, csak kurasra akarok lányt felszedni. Valaki valami otlet? /helyileg BP/

18



#szex #buli #nincsertelmescsaj
2017. jún. 27. 20:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem vertek at, csak probaltak viszont sokszor kikosaraztak Es ezzel lett tele a tököm, a lányoknak semmi nem jo legyen az hulye vagy okos csunya vagy szep Kövér vagy sovány
2017. jún. 27. 22:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá. :) Mondjuk én értelmesnek tartom magam, és kapásból az összes barátnőmről tudom, hoyg nem játszana egy srácnak se az érzéseivel. Rossz helyen keresel ennyi az egész.
2017. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol lehet keresni
2017. jún. 27. 22:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen csinálom ezt,szerintem a duma a lényege.
2017. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De jó hogy feltetted ezt a kérdést kérdező, én is pont a te cipődben vagyok... Annyi a különbség hogy gazdasági vonalon tanultam, és ott a legtöbb lány a párkapcsolatra is a kereslet-kínálat törvényét alkalmazza, ergo a szép lányok mind milliomos igazgatókkal járnak, szval amig nem leszek legalább 35 esélytelen a dolog, addig meg nem várok... Ha nincs ellenedre a disco meg bulihelyek csak menj oda egy lányhoz hivd meg egy italra és vidd haza, én ezt hallottam, de én is kiváncsi lennék a tapasztaltabb emberek véleményére.
2017. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!