Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor minden kötél szakad és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor minden kötél szakad és nincs kiút mi az a pont mikor támogatásért képesek lennétek partnert keresni? 40N

Figyelt kérdés
3 gyerek,munkanélküliség , hitel...
2017. jún. 28. 01:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
1. Ha már ilyen magas a mérce, akkor az ékezetes betűk is elkelnének. Háromszor olvastam el, mire rájöttem, mi az a "letetbe". (Pl. az 1et írása utána a letetbe eleje is ugyanolyannak tűnt."
2017. jún. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 pptomi ***** válasza:
Fiatal párokra nem jellemző a 10 M letét. Ha így lenne, akkor Magyarország egész f asza hely lenne. Főleg, ha gyerekenként vennénk 10-10 Misit.
2017. jún. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
12%

Erdekes, nekunk 24 eves korunkra mar nyaralonk, alllasunk, 2 autonk, sajat hazunk van Bpn.

Tanulni es dolgozni kell, nem csak vakarni a tokotoket.

Pedig ahonnan en indultam,ott meg kaja se volt az asztalon. Nem akarok olyan nyomorultul elni mint a szuleim.

Erdekes...nekem ez ment. Masnak miert nem?

2017. jún. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
15%

Akkor kedves 7-es, te erted mirol beszelek.

Hogy ma csak az szegeny, aki az akar lenni.

Es tisztesseges munkaval is meg lehet nagyon szepen elni itthon.

Nekem se fizette senki az egyetemet. Ciki volt, de az elso ket evbe szaladt cipobe es egy farmerrel jartam. Aztan a majd 5-os atlagbol jott az osztondij....

2017. jún. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

8as.

Jhaj, meg a betuid is sargak. :D

Jobbat nem tudsz, mint ezt a hulye ekezetes maniadat nyomni?

Az h lusta vagyok, nem ugyanazzal egyenlo amire te gondolsz :D

2017. jún. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 pptomi ***** válasza:
100%

Nem ez az átlagos ma Magyarországon, ez a szomorú helyzet. Én is dicsekedhetnék, hogy hány házam, lakásom, nyaralóm van, hová és hányszor utazunk el, de minek. Attól még a többség szarul él.

A kérdés pedig nem ez volt.

2017. jún. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

pptomi.

Nem rad ertettem.

De gondolom te se csak a cigizesbol meg a kocsmazasbol elsz. Hanem vagy egy kis eszed es akaraterod, es teszel a sorsodert.

2017. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 pptomi ***** válasza:
100%

Én 39 vagyok, elértem a célomat, a fiamnak is biztosítottam a lehetőséget elkezdeni az életét. Vagyis tettem érte, ahogy mondod.

A kérdező is tenne érte, gondolom a kérdéséből adódóan más lehetőséget nem lát. Oda az egzisztenciája, gyerekek vannak és hitel.

Nem is szóltam volna ehhez a kérdéshez, ha nem olvasom a 10 M-es választ. Nem ez van Magyarországon, nem ez az átlag. 40 éves nőnek nem egyszerű felkelni a padlóról.

2017. jún. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

10-es: te egy szánalmas ember vagy, aki ide jön dicsekedni a vagy kitalált, vagy igaz sztorijával. Szánalmas vagy. Csak a beképzeltségedről teszel itt bizonyságot. Ostoba vagy. Ekkora parasztoknak is adnak már diplomát. Amúgy hogy képzeled, hogy a paraszt stílusoddal ideböfögsz? Honnan tudod, én ki vagyok? Ha akkora menő vagy sok pénzzel vehetnél egy normális tabletet/gépet/akármit, amin írni is lehet. Úgy látszik, nem fussa rá mégse.

Ja, és azt a béna billentyűzetedet nagy büszkén püfölöd, de személyesen nem mernél így pofázni, ahogy itt, szánalmas vagy, tele kisebbségérzéssel, amit itt akarsz levezetni.

2017. jún. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
12-es: Nem attól leszel okos, ha úgy csinálsz, mintha okos lennél és osztod itt az észt. Ez nem okosság. Ez beképzeltség. A fejedre is kenhetnéd a pénzedet, semmit nem érsz vele. Nekem több van, mint neked, de még kitalálhatsz valami mást, hogy valamivel elkezdj belém kötni, mert neked csak ez megy. :) Hajrá, hajrá! Itt mutasd meg gyakorin, bátor ember, mennyire te vagy a jani, a többiek meg milyen béna alakok!
2017. jún. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!