Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy kb 4 centis vágás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kb 4 centis vágás a lágyékomon bal oldalt, a herém felett, szerintetek ez visszataszító?

Figyelt kérdés

Sajnos műtöttek, eü ok miatt.:(

Nem valami szép látvány szerintem...

20 éves vagyok.


2017. jún. 28. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nem gáz az, max annyi, hogy félnek hogy felszakitják vagy ilyesmi, de egy kapcsolatban ez egy csajnak sem probléma, ha igen akkor úgy sem lett volna jó kapcsolat
2017. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy probléma. Ha már rendesen meggyógyult, akkor simán szexelhetsz. Nekem is van az alhasamon, szintén műtét, és kb egy hónappal műtét után már lehetett szexelni. Ez a te szexepiled ☺
2017. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nekem is van a nunimnál oldalt ( Lágyéksérv műtét) Eddig még senkit nem zavart. 23 N
2017. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, egyáltalán nem visszataszító szerintem. :)

Tényleg ez lehet a szexepiled:)

20

2017. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a hegeket a pasikon, szerintem szexik. :D

19/l

2017. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fújjj.
2017. jún. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nálunk a páromnak volt lágyéksérv műtéte, van egy 4-5 centis vágása, nekem meg az alhasamon a császárheg :)
2017. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!