Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nem szeretik csinálni az orált mer "visszataszító" számukra azoknak mennyire rossz a szexuális élete?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hozzászólásban láttam már h sok lány számára visszataszító az orális szex...csak számomra prűdek ezek a lányok és csak én gondolom úgy, hogy egy nagy nullák az ágyban? 25L
2017. jan. 18. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy te végzel orális kielégítést, még nem biztos, hogy jól is csinálod vagy lehet, hogy nem mindenkinek tetszene a technikád... Vagy, ha még is jól csinálod, ettől függetlenül te is lehetsz egy nagy 0! az ágyban...


Bírom az ilyeneket, akik osztják az észt és azt hiszik magukról, hogy ők mindenkinél jobbak!


Veled se kezdenék Kérdező az biztos!


Legyen kellemes napod!

2017. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Én azt nem tudom elképzelni hogy mi a nem jó abban,ha a partnerednek örömet szerzel.Nekem se a kedvencem az orál mégis csinálom mert látom a páromon hogy élvezi és ez izgat.28N
2017. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is nullák... hozzátartozik a szexhez és szakító ok lehet.
2017. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves első! Lehet, hogy egy nulla vagyok az ágyban de mégis betudom kapni és nem visszataszító számomra! Tehát már egy fokkal biztos jobb vagyok bizonyos embereknél! :)
2017. jan. 18. 09:28
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Elég gyér lehet, de ez elsősorban amiatt, mert unalmas szexuális élet mellett az orálnak nem csak a kielégítésben, hanem a felizgatásban, az előjátékban is nagy szerepe van.
2017. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha te ettől érzed magad jobban... Hitegesd csak magad!


Várj! Segítek!


Te vagy a lepedők királynője! Most jobb?


(Mindenkinek más dolog tetszik, más izgatja fel, mások az igényei... gondolom pl. egy análban vagy szerepjátékban már te sem lennél benne...na ugye...)


:)


#1

2017. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
32%
Én benyelem, mint kacsa a nokedlit
2017. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
26%

Kedves első válaszoló, innen is látszik, hogy nem vagy valami izgalmas az ágyban. A szerepjátékot, anált úgy hozod fel, hogy szerinted az ritkaság... Hát nagyon szépen hozzá lehet szokni, élvezni lehet a NŐ RÉSZÉRŐL IS. :)

N24

2017. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Utolsó!


Gondolom egy újabb "lepedőakrobatát" köszönthetek a személyedben...


Nem... csak a Kérdező "szintjén" próbáltam érvelni, de látom, hogy te is nagyon felfogtad a válaszom lényegét...és köszönöm, hogy izgat téged a szexuális életem!


De köszönöm szépen nagyon kielégítő és változatos már jó hosszú ideje ....a kedves Párom és a saját magam részére is! ;)

2017. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Sosem gondolkodtam azon, hogy más nőnek milyen lehet a szexuális élete, és abszolút nem is érdekel.

Mondjuk én nem is hiszem azt, hogy attól nőként többet érek, mert többet bevállalok, mint egy átlagos 25 éves, vagy hogy az a jobb, aki több fa.szt fogott, mint kilincset.


A szex két emberről szól, és minden belefér addig, amíg mindkettőnek élvezetet okoz.

A legtöbb férfi inkább lemond az orálról, ha azt érzi, hogy a nő hajlandó bekapni, de nem élvezi. (Nem a kis kanos 20 évesek, hanem a férfiak, csak hogy azért tisztázzuk.)

Ami élvezetet jelent mindkét félnek, azt pedig úgy és annyiszor fogják művelni, ahogy szeretnék.


Egyébként én azt látom, hogy talán a nagyon fiatal, és tapasztalatlan lányok között még előfordulnak, akik nem csinálják, de bizonyos kor fölött már csak elvétve fut bele a férfi olyanokba, akik nem. Úgyhogy ha ennyi az összes, amit nyújtani tudsz, hogy képes vagy öklendezés nélkül bekapni, akkor hamar ki fog ütni valaki a nyeregből. ;)

2017. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!