Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó a fiatal lány -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a fiatal lány - idősebb doktor bácsis és hasonló szerepjátékokban? Akik csinálják, mit élveznek benne?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, mint idősebb pasinak, nyilván a fiatal lány! A fiatal lányok nevében nem tudok nyilatkozni
2017. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is tetszik :) lányok írjatok :) 30as pasi vagyok
2017. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 icu75 ***** válasza:
100%
Na hát mit élvezhetnek benne? Egy alapos és mélyreható vizsgálatot, analizálást, eszközök testnyílásokba helyezését, ingerek kiváltását :-)
2017. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én eszközök helyett inkább testrészeket helyeznék a testnyílásaiba a kis vizsgálandó lánynak! ;-)
2017. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szerepjátékban van egy "dominánsabb" fél meg egy "alárendeltebb" a feleket pedig nyilván ez vonzza!
2017. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de miért? Mi a vonzó benne?
2017. jún. 28. 23:39
 7/11 anonim ***** válasza:
A lány teste, ami rá van bízva a "doktorbácsira"
2017. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
84%

Kedves Kérdező!


A szerepjáték keretet és támaszt ad a fantáziának és a cselekedeteknek.


A felek ismerik, hogy pld a te általad kérdezett esetben, mit kell tenni, mondani, hogyan kell viselkedni.


Az idősebb férfi,,,,,


Egyrészt, ha "ezüsthátú", akkor nagyon jók a génjei, és ez a nők vonzónak látják


Továbbá: a korral együtt jó szex is jár :)


Persze jó szex minden életkorban lehet és van is, de egy idősebb partnernek már kiforrott a személyisége, tapasztalatokkal bír és tudja mi kell a nőnek.


Tud önző és önzetlen lenni, odaadó, befogadó, megengedő és követelő... azaz tud nagyon színes lenni :)


Idősebb korban, már az örömszerzés hangsúlyosabbá válik, nem a férfi kielégülése lesz a fő motiváció, hanem a lányka kényeztetése ...... :)


S ez jó a férfinek és a lánykának egyaránt .....


Lajos

2017. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alárendeltség, valakinek izgató hogy rábízza magát szexuális helyzetben másra, ezt nehéz leírni, beismerem nem tartom magam perverznek de egy fiatal doki/tanár szerepjátékban benne lennék (na nem a "nyugdíj közeli pista bácsi behív óra után" de csak pár évvel vagyok a "frissen kezdett orvos/tanár" kor alatt szóval annyira talán nem durva az esetem.
2017. jún. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg minden szerepjáték egy kicsit bugyuta.
2017. jún. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!