Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek van hasonló problémája?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van hasonló problémája? Ki hogyan kezli, szüntette meg?

Figyelt kérdés
14 évesen beleszerettem egy nálam 15 évvel idősebb házas, csaláos fériba, egy családi ismerősünkbe. Az arcába, a testébe, a mosolyába, a nyugtató, lágy hangjába, abba, ahogy mindig is rám néztt... Távoli ismerősünk csak, de abban az időben elég sokat volt nálunk. Amúgy nem beszélünk vele telefonon, nem járunk össze, sőt, jó 10 éve nem is láttam. Azóta nekem is barátom lett, szeretjük egymást, minden szempontból tökéletes párom Ő, csak éppen nem tudom kiverni a fejemből ezt a másik férfit. Nemrég összefutottunk véletlenül az után, nekem meg minha a torkomban dobogott volna szívem, és ahogy nézett rám, és láttam rajta, hogy még mindig csinosnak tart. Eszem ágában sincs szétzihálni a családját és korábban sem fordult meg ez a fejemben soha sem, és semmiképp nem hagynám el én sem a páromat még ő érte sem, és azt sem tudom, hogy ő vajon érezhet-e valamit irántam. Ki volt már ilyen helyzetben? Mit tettetek?

#idősebb #férfiba
2015. nov. 29. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
majd kinövöd
2015. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Apakomplexus
2015. nov. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azelőtt is sokat gondoltál rá, mielőtt összefutottatok újra?
2015. nov. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 14 évesen vonzódott már hozzád, akkor hatalmas probléma van vele. Mindenkinek vannak beteljesületlen szerelmei tinédzser korából nála x évvel idősebb férfiak után, de ezt idővel majd kinövöd. Csak annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod elfelejteni!
2015. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom. És teljesen normális gondolkodású, érett nőnek tartom magam.
2015. nov. 29. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
ÉRETT NŐ?! Ugye csak viccelsz?! Jézusom... :D
2015. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi bajod van...miért ne kötődhetne egy nő egy idősebb férihoz?
2015. nov. 30. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!