Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinek akkor sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek akkor sem keményedik meg kellőképpen ha dolgoznak rajta akkor lehet szó más dologról azon kívül hogy nem működött a kémia?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben még sosem voltam. Amúgy egyfolytában ölelgetett,simogatott,dicsérgetett,nézett ergo ezért sem értem meg mondta szép vagyok. Amúgy 25 vagyok. Első randi volt az az igazság és mintha rágörcsölt volna nagyon. De nekem ez furcsa. Ha még nem nyúlok hozzá gondolom stressz de hozzányúltam. Amúgy állt neki csak nem volt elég kemény semmihez meg leállított.

2017. jún. 29. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ílyen típusok, úgy hívják vérpénisz.

Alapból lehet kicsi, esetleg nem keményedik meg teljesen addig amíg be nem teszi.

Többségük ilyenkor 18-20cm-re is képes megdagadni, annyira, hogy a végén fáj a nő medencéje, vagy éppen az aktus.

Ez semmit nem jelent.

2017. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg sanszos hogy igen... nem tetszettem eléggé amúgy sajnos mindegy mert nálam csak akkor megy be ha nagyon kemény.Odaadó voltam ergo segítettem rajta magamtól inkább ő állított le.
2017. jún. 29. 10:49
 3/20 anonim ***** válasza:
Vagy merevedési zavar.
2017. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De ez miért pont velem meg most? Lehet ha felültet az jobb lett volna. Többet sem hozok fel elsőre fa.szit.
2017. jún. 29. 10:53
 5/20 anonim ***** válasza:

Első randin? Ok.Semmi gond. Te hol teremtél mert mennék én is szüretelni.

Amúgy lehet rárántott párszor a randi előtt, hogy ne legyen gond értsd: tudjon a szemedbe is nézni ne csak a melledet és a fenekedet stirőlje és hátt kicsit túltolta

2017. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Engem felvihettél volna. Meg lett volna tömve kemènyen a puncikád
2017. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha egészséges, olyan nincs hogy nem áll fel, pláne hogy furulyáztál rajta rendesen.

Merevedési probléma, nem kémia.

2017. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ráfeszült, mert még nem ismer. Azért állított le, mert szégyellte. Adj neki még esélyt, majd belejön!
2017. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Lehet sokak szerint ez gáz de engem nem érdekel mert én nem szeretek feleslegesen sza.rakodni. Én életemben nem voltam sok férfival.Nagyon későn vesztettem el,egyéjszakásokba sem megyek bele hacsak az ilyesmi eset nem úgy alakul véletlenül. De olyan hogy buliba elmenjek ingyenku.rvulni mint a korombeli egyetemista lányok tőlem távol áll bocsi. Nem gondolom emiatt magam hű de nagy ri.bancnak már csak ezért sem. Tőlem sokkal cifrábbakat megcsinálnak sokan. Akkor ennyi erővel ri.bancozzunk már le mindenkit akinek volt egyéjszakása is,meg belement több emberrel a sze.xbe,olyan helyre ment ahol hármas szex meg ilyesmik alakultak ki,csinálta a saját nemével per.verzió miatt. Sőt erőszakos vadbarommal járt és más pasihoz menekült mielőtt agyonverik(ismertem ilyet.) A nők is emberekből vannak nekik is kell a szex ugyanúgy. Ugyanúgy kell tanulni,dolgozni,teperni,önellátónak lenni mint egy férfinak akkor ugyanaz is jár. Nem bírom a prűd embereket. Mindig meg volt nálam az a bizonyos határ amin túl már nem esnék a saját szememben és ennyi. Az élet attól rövidebb meg bonyolultabb hogy az ember egy szabálykövető jó kislány legyen mindig.Akinek valaki csak sze.xre kell annak akkor is sze.xre kell ha se.ggét földhöz veri max. nem tudja megdu.gni ja akkor félévig nem fekszek le senkivel mint egy szűz hogy jajj nehogy arra kelljek meg hónapokig... Akinek meg nem arra kell egy nő annál ez nem változtat saját tapasztalataim szerint.Én nem fogok sablon marhaságokat követni ahogy esik úgy puffan. Sze.xhez eleve két ember kell,nők ugyanúgy igénylik és élvezik szerintem nettó hülyeség a nők minden sze.xuális szabálytól eltérő dolog miatt való ri.bancozása. Az óvodás kisfiú lelkületű,férfinak nem nevezhető se.ggfejek élnek ezzel vissza.Nem a nő a ri.banc olyankor hanem a férfi hülye. Akinek ez nem tetszik nem kell vele élni agyilag felnőtt emberek között ez így megy.
2017. jún. 29. 11:20
 10/20 A kérdező kommentje:
Ma 10:54-nek szántam a kommentet.
2017. jún. 29. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!