Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma 2 éve, hogy együtt vagyunk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma 2 éve, hogy együtt vagyunk. Hogyan vegyem rá, hogy szexeljünk végre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elég jól kijövünk mindenben, viszont a szexualitás a mai napig hiányzik a kapcsolatunkból. Én szeretném már régóta, de ő mindig valami kifogást talál ki, hol a lába fáj máskor a feje, stb. Már nagyon elegem van, szerintem ez mégsem fer a részéről. Ha így akarnék élni, akkor inkább elmentem volna papnak vagy nem tudom... Most már úgy érzem, hogy ideje mást keresnem, ti hogyan látjátok? 29/F vagyok, párom 24 éves lány.

2017. júl. 1. 00:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ugye tudod, hogy mással szokott dugni?
2017. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írtad volna hogy 14-16 l akkor még megérteném. na de 24l már durva. apáca ként akar meghalni?
2017. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
2 évet elb..ni az életedből? komolyan? gondolom nicsenek céljaid :D
2017. júl. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a kérdés, hogy az előző szexpartnereit mennyi ideig váratta. Talán még egy éjszakás kalandjai is voltak. Te meg vársz rá......
2017. júl. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Biztos nem vártam volna 2 évet. Én a barátnőmmel a találkozásunk után 2 héten belül lefeküdtem és mindketten huszonévesek vagyunk.

Még petting se volt?

2017. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arra vár ,hogy el vedd és majd a nászéjszakán..:D
2017. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már rég otthagytam volna, tudod kit hülyítene. Közben meg lehet, hogy mással kefél.
2017. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kérdezem, hogy hogy bírtad eddig? Én biztos nem bírtam volna eddig várni. Huszonévesen simán 1 hónapon belül sor kerülhetne az együttlétre.

Amúgy meg vagy félrejár, téged meg hülyít, vagy szűz még. Vagy aszexuális.

De amúgy soha nem gondolkodtál rajta még a 2 év alatt, hogy beszéljetek róla és végre megtudd az igazi okát mindennek és tegyél azért, hogy legyen nemi életed?

2017. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem várjál még pár évet, ne add fel :) Ha már mindenki megdugta, lehet hogy neked is engedni fogja! Kitartás!!
2017. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mit jelent akkor az, hogy együtt vagytok?
2017. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!