Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek hány hölggyel volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány hölggyel volt eddig szexuális kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Oké,nem a mennyiség,meg minden,és sokan nagyképűek,képmutatóak,nem mondják meg a valós számot,(ez nők esetében a társadalmi normák miatt fokozottabb,ahogy tapasztaltam),DE most anonim módon,tényleg,írjon már ide pár ember,hány éves,és hány nővel volt dolga?

Én 23 éves vagyok,és 17-el.ami nem tudom,hogy sok vagy kevés ennyi évesen. Ismerek olyat,aki állítólag 70el(szerintem blöfföl),és olyat,aki szűz még.

Kérlek,tényleg őszintén,és persze nem a mennyiség,de most ez a kérdésem!Valahogy én őszinte tudok lenni.

Tehát: Hány nővel volt aktusotok eddig? Amikor behatolás történt(tehát cumizás nem ér!):)

(egyéjszakás,prostituált,barátnő,--->mindegy)


2017. júl. 1. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezek biztosan őszinte válaszok. Én kövér vagyok, a f.rkam sem óriási, de huszonöt éves koromra olyan 70 körüli volt ez a szám, és nálam sokkal jobb csajozók voltak. Mellesleg rohadtul nem vagyok nagy szám.
2017. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11: Miért ne lennének őszinték? Ha voltak 20-al, miért mondanának csak 3-at?:D Örülj neki, hogy Te ennyivel voltál, koránt sem mindenki mondhatja el magáról.


Én 0

23/f

2017. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "bevallott",vagyis valószínűleg őszinte számokat!

Akkor én olyan "közepes" gyerek vagyok,de vegyük számba,hogy pánikbeteg vagyok,gyakran ki sem mozdulok,gyógyszert szedek,stb szarság.(jó,kötelező helyekre,meló,iskola igen)

Amúgy most dagadt vagyok én is,egyébként pedig a külsőm szerintem közepes.De írtó agresszív,féltékeny vagyok,ezért nem is maradnak meg nálam,repülnek mint a pinty tőlem,el.

2017. júl. 1. 23:29
 14/17 A kérdező kommentje:

amúgy egy nő is válaszolt,köszi neki is.

Apropó: nem tudom ti h vagytok vele,de én amikor rákérdezek a csajnál,hogy hány palija volt,mindig "bevallott" állításként kezelem.

A legidegesítőbb,amikor alternatív járatba akarok fúrni,és azt mondja vmelyik:"oké,csak ne fájjon"...vazze...milyen beszólás má' eZ? Nem inkább "jajj,soha nem csináltam még....félek.."??? :D

2017. júl. 1. 23:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha az orál is szàmít akkor 11, ha csak a szex az 7.

Kapcsolat párti vagyok , szóval amiatt ilyen kevés. :)


F/21

2017. júl. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szóval 11. válaszoló,még durván két évem van durván 50 nőre,hogy behozzalak....necces...:D

Te biztos belsőépítész vagy,és olyan a karaktered.Nekem is egyébként,szóval nálam az volt,hogy mindig nyomultam,a faterom meg mesélte,hogy őt meg a nők szedték fel.

Sok csaj le is pattintott,de hát 17 darab nem.

2017. júl. 2. 01:31
 17/17 anonim ***** válasza:
4 19F
2017. júl. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!