Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Létezik olyan fétis,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Létezik olyan fétis, hogy egy lány szívesen él együtt egy nála 2x idősebb férfival úgy, hogy a férfi az alárendelt a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
te most lány vagy? vagy a férfi (papucs) nem mindegy
2017. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne egy pasi attól papucs, hogy saját magát alárendeli egy nőnek?

Valakinek ilyen szexuális irányultságai vannak, mások meg szeretik a nők talpát nyalogatni. Az emberi értékeiből nem vesz el semmit az, hogy az "erősebb" nem tagjaként behódol a "gyengébbiknek".

Ha ettől boldogabb, miért ne csinálhatná?


A kérdésre válaszolva:

Biztosan létezik ilyen. Manapság bármiből lehet fétis. Hiszen a sub dolognak létezik a 24/7-es verziója. Ebben az esetben a részletkérdések kicsit konkrétabbak.

2017. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pptomi ***** válasza:
46%
Pl. Lóarcú Tímea és a Hörcsög.
2017. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!


Nem értem. Szerinted a kérdésemre más a válasz, ha egy papucs pasi vagyok, és megint más, ha egy domina?

2017. júl. 1. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Én együtt élek egy nálam jóval idősebb férfival. ( ő 42, én 18) Külföldön dolgozik szóval alig van itthon. Mikor haza jön mindent meg vesz nekem amire szükségem van és amit megengedhet magának. Főz nekem, kocsival elvisz meg haza hoz ha megkérem, és egy rossz szava nem volt ezek miatt. Én nem dolgozom, ő tart el engem, egyedül fizeti a rezsit meg mindent. Nagyon élvezem a helyzetet amiben vagyok.

Amúgy ez a férfi az apám. ^^ Szóval nem igazán nevezném fétisnek ez.

2017. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


Ez nem egészen az, amire gondoltam :)


18 évesen szerintem még elfogadott, hogy eltartanak a szüleid/apád. Még talán 20-22-ig is az, de nyilván tudod, hogy a kérdés nem egészen erre a felállásra vonatkozott...

2017. júl. 3. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene ez a felállás,de csak az ágyban. (F/33)
2019. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!