Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti belemennétek szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti belemennétek szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak szex és más semmi kapcsolatba.

2017. júl. 2. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Én férfiként azért egy picivel többre vágyom :)
2017. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van az az élethelyzet.
2017. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

És más semmi? Én inkább olyanra vágynék ahol majdnem mint egy kapcsolat de mégsem az. Elmegyünk ide elmegyünk oda együtt alszunk szexelünk beszélgetünk. Szerintem ez sokkal jobb. Én ilyen lányt keresnék.

23f

2017. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
A nők válasza nagybetűs NEM!
2017. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

A #3. válaszolóhoz hasonlóan :) Nem teljesen szexkapcsolatot akarném, hanem olyat,amiben van valami plusz is!

19/L

2017. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Ja igen, a 3. válaszolónak: azt nevezik már kapcsolatnak. :D Csak hát ugye mindenki szabad életet akar élni, nehogymár itt felelősséggel is tartozzon bárki bárkiért, itt senkit ne kérjen senki számon..... szerintem ez a felállás, amit te leírtál elég aljas, valamint úgysem működne hosszabb távon.

Nem értem, hogy akivel ilyen szexkapcsolatot fent tudnál tartani, akkor már miért nem "élesben" megy és egy párt alkottok?

Ja az nem megy sok lánynál, és fiúnál se, mert azért még benne van a vágy, hogy mással is lefeküdjön, de milyen jó már azt az egy valakit non stop levenni a polcról. :)

Utána meg mindenki sír, hogy nincsen egy normális nő/férfi se, akivel komolyabb is lehetne....

Szánalmas szerintem. Ez csak az én véleményem.

2017. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Látom itt sokan nem tudjék értelmezni a kérdést...nkhöz szólt a kérdés,ja amúgy nem nem érdekelnek a férfiak!!!
2017. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Jelenleg párkapcsolatba élek.

De annak idején volt több szexkapcsolatom is.

Csak szex és más semmi. Bár amelyik szexkapcsolat hosszabb ideig tartott, az automatikus átalakult inkább barátság extrákkal dologgá. De egyikbe se szerettem bele, nem volt szerelem, tudtommal az ő részükről sem, viszont jól éreztük magunkat együtt. Inkább csak a szexről szólt, de azért emberként bántunk a másikkal.

29N

2017. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném,mert egy kicsit azért szerelmesnek kéne lennem ahhoz hogy dugjak valakivel:-)
2017. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!