Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden ferfinak alap lett az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfinak alap lett az analis szex, a melytorok es hogy verjuk a not, miert van ez fiuk?

Figyelt kérdés

Kiprobaltuk a baratommal az analt. :( nagyon szerette volna mar mert neki az elozo baratnoivel is volt analis szex kb havi 2x. Nagy nehezen belementem, nagyon feltem attol,hogy fajni fog es nem tudtam sosem arra gondolni h nekem ez majd mennyire elvezetes lesz :( aztan a paromnak sikerult elegge felizgatni, figyelmes es ovatos is volt. Sok sikositot hasznaltunk, eleinte csak tagitott, vagy az ujjaval csinalta..az olyan fura erzes volt de nem fajt. Aztan megtortent a behatolas is egyszer. Soha nem ereztem ekkora fajdalmat ;( nagyon figyelt es ovatos volt, ereztem hogy felizgultam elegge, sikerult ellazulnom, de amikor elkezdte benyomni egyre jobban feszitett es olyan erzesem volt mintha wcre kene mennem azonnal. Megalltunk, de a baratom nagyon csalodott volt es ezt lattam rajta. Megnyugtatott, atolelt. Kesobb megint megprobaltuk, nagyon fajt akkor is, de tovabb mentunk hatha jobb lesz :( amikor mar nem annyira fajt, csak siman kellemetlen es szokatlan erzes volt a baratom kb 20 percig d"ott es neki sikerult elmennie. Nekem is de csak csiklo izgatassal es sokkal tovabb tartott mint szokott, mert semmi extra nem volt az analis szexben. A vegere mar szinte nem fajt, csak nekem semmi plussz elmenyem nem volt ebben. Azota egyszer csinaltuk, de a baratom egyre gyorsabb lett a vegere. Nem fajt, nem is volt hu dejo, de most nem sikerult elmennem, annyira elfaradtam abban,hogy tartanom kell magamat,hogy ne doljek el. Kutyapozban csinaltuk es neha akkorat lokott vagy ugy d"ott hogy mar kapkodtam a levegot es nem volt energiam sem. Kell egy 20-25 perc mire elmegy, de szive szerint tovabb huzna a dolgot csak miattam nem csinalja sokaig. :( nem reg viszont ugy dontottem nem akarom tobbet,hogy oda rakja. Nem elvezem, mar nem faj, de nekem ez semmi elvezetet nem nyujt, neha egesz jo erzes, de csak egy ket percig utana semmi. A csiklomat ha izgattam vagy a baratom akkor eleg gyorsan es sokaig kellett csinalnom, mert nem mentem el olyan gyorsan mintha vaginalis szex lett volna. A baratom azt mondta neki fontos az anal :( es osszevesztunk amiert nem akarom tobbet. :( gondolkodom a szakitason.


Mindegyik baratom akarta az analt, szinte alap volt nekik,hogy oda is.. De senkivel se csak a mostani baratommal probaltam ki. Sokaig az exeim onzonek neveztek, azt mondtak addig amig nem probaltam ki honnan tudnam milyen erzes lehet? Miert utasitom el egybol? Miert nem vagyok nyitottabb az uj dolgokra. :( utaltam h az exeiket hoztak fel, mert nekik az elozo csajuk nak betehettek a fenekbe is. A baratnom imadja az analis szexet, a parjaval hetente 2x csinaljak. A baratnom adott par tanacsot az elejen, es elmondta a tapasztalatait. Nekik ez fontos. Az en baratomnak is. Nem eleg csak a vaginalis szex. ;(

Ezert kellett szakitanom a masik barataimmal is. Mert nem tudtam megadni senkinek amit akartak. Nem akarom, nem szeretnem tobbet kiprobalni!!!! ;( es felek attol is h ujra aranyerem lenne. Mert nekem mar volt es muteni kellett. Nem akarok ezert orvoshoz menni kulon. ;(


Nekem is vannak vagyaim amiket egyikukkel sem valosithattam meg. :( kiakartam probalni h meg egy pasit bevonunk akivel szexelhetek, de elutasitottak. Szerettem volna ha kikotozne a mostani baratom es elfenekelne, de o erre nem volt vevo nem akart fajdalmat okozni nekem meg, nem tetszett neki az otletem. :( Nyalas is ritkabban van. De az osszes kapcsolatomban ez volt a jellemzo :( en random neha le"tam oket vagy ha kertek megtettem es aktus elott mindig csinaltam nekik neha orakig elnyujtottam. De forditva ez csak es kizarolag akkor volt mielott szex van es kb 5-6 percig nyalas utana mar csak ujjaztak. Pedig allitolag jo az izem, nem vagyok budos. Rendszeresen neha szex elott is elmegyek tusolni. :( megis sokkal rovidebb az en reszem..felizgulok ennyi ido alatt is siman, foleg a mostani baratommal. De akkor is rosszul esik mar,hogy minden pasimnal nekik alap volt ez is az is es az en vagyaim sosem valosulhattak meg. :(


Ugyan akkor az elozo baratomnak meg az volt meg a maniaja h szorongasson szex kozben. Leszoritott, kicsit meghuzta a hajamat, vagy megszivta a nyakamat,durvabban bant velem, es egyszer ovatosabban ugyan de kicsit megpofozta az arcomat es utana ram maszott es befalta a fel arcomat. Nem szeretem h ha ennyire vad volt. Es a mostani baratom fenekelni nem akar, de azt imadja ha orakig sz"hat lenyomja a torkomig, de nem megy annyira :( a hajamt huzza de amit en kertem pl a harmast egy pasival? Olyan sosem lesz :( mar elegem van ebbol. Utalom h mindenkinek alap h anal, melytorok, es behodoljak, ussenek. :(


Van meg normalis ember?


Lehet azt mondani h rossz helyen keresgelek, de mindenki tudja h 10 emberbol 8nak ez a termeszetes mar. ;( es eleg nyitott vagyok, sok ismim van. Akikkel csak randiztam azok is ilyen vagy "betegebb" vagyaik voltak.


Labfetis, ladaba zarni, ovvel verni, mell csipeszek, megalazas, kopkodes,folytogatas meg ilyesmi, es ami durva volt h valaki azt akarta h megeroszakolhasson egy not, reszletessen kifejtette mit ert ez alatt. :(


Az eddigi barataim.

Az elso pasim 26 eves volt /pedagogus akar lenni/

A masodik baratom 33 eves volt / rendor/

A mostani pasim meg 30 lett / szakacs/


25N


2017. júl. 3. 05:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

"kiakartam probalni h meg egy pasit bevonunk akivel szexelhetek, de elutasitottak."

Magyarul meg akartad csalni őket... És még te keresel normális embert?

2017. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Az analt nem szeretem, noket nem verek, fetisem vagy egyeb baromsagom nincs, kikotozesben siman benne vagyok, nyalni imadok, egyedul ami offos (es valszleg a legtobb sracnal ugyanigy) az a 3. fel bevonasa. Rossz helyen keresgelsz, igaz nem is a 30 eves (vagy afeletti) korosztalyhoz tartozok.
2017. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy én pedig olyan szexéhes és mániás nőt nem találok mint amilyen én vagyok.

Nem hagyják hogy órákig nyaljam,kényeztessem őket mert egy élvezés utánérzékeny lesz nekik,nem tudnak sorozatosan élvezni...

2017. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
48%
nálam sose volt elvárás de köszi az általánositást
2017. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

Azért ennek lehet van másik oldala is.

Kérdező, egy testsúly indexet leírnál nekünk?

Azért érdekel, mert alapból engem sem érdekel az anal.

Igen, egy új barátnővel kipróbálnám (újdonság ereje), de ha jó is, sem akarok többet, legalább is ha a nő nem akarja akkor biztosan nem erőltetem, megvagyok nélküle.

Ám volt egy barátnőm aki kicsit teltebb volt, és bár finom puha volt, de olyan szinten kitágult, hogy "beleestem". Pedig nem a méreteim egy kicsit az átlag felett.

Na ebben az esetben inkább anal, hogy nekem is jó legyen néha, pedig nem vonz.

2017. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Engem max az vonzana ha a lany dugna engem, nekem elég a punci. A kikötözésnek mindket oldala tetszik, és élvezem ha sokszor a nő dönt arról hogy mit jatszunk épp:)
2017. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére nálunk megelégedett azzal, hogy kipróbáltuk csak, bár ő mindig akarná, de én megmondtam kerek perex neki, hogy nem.
2017. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#15: Ugye azt tudod te is, hogy a hüvely hossza tágsága, azaz mérete független a testmérettől. Egy magas nagydarab lánynak is lehet szűk, ahogy egy pici törékeny csajnak is lehet akkora, hogy tapsolni lehetne benne.

Bocsi, de hülyeséget írsz.

2017. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

#18:

Igen tudom, nem vagyok buta.

Ám sokkal jellemzőbb, figyeld csak ki... ;)

2017. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#15

Jellemzőbb?

Mégis hol lenne összefüggés?

Ha valaki lefogy, akkor beszűkül, ha hízik, kitágul?

Hagyjuk már...

Voltam 90 kg és 54 is.

2 gyereket szültem. Jelenleg 64 kg vagyok, de még mindig szorítok odalenn.

Amúgy leginkább az tágul ki, aki nem szexel, mert az izmok nincsenek használatban...

2017. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!