Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a tünetei annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tünetei annak, ha egy kapcsolat csak szexre épül, és hogyan kezelhető a jelenség?

Figyelt kérdés

Tovább lehet fejleszteni egy ilyen kapcsolatot?

Van olyan, hogy valaki CSAK ilyen kapcsolatra képes?



2017. ápr. 14. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Igen,a nők nagy része még a saját maga érzéseit sem képes megérteni és a kapcsolatuk alapja az ami a lábuk között van.

Nincs kedvem hosszabban elmagyarázni bocs.

2017. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pár komolyabb kapcsolatom szex-el kezdődött, és utána ment át szeretetbe, szerelembe.

Valahogy furdalt is volna a lelkiismeret kihasználni azt, aki ezt megadta nekem.

Szerintem ez lenne a normális, de az illető jelleméből adódóan erre lehet következtetni, ha nem akar tovább lépni.

Néha jelentkezik, hogy találkozzatok, akkor csakis szex van, semmilyen más program, nem érdeklődik nagyon, le akar rázni.

(nem az első 55%-os vagyok)

2017. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Elején kezdünk szexel, az nálam csak is szex maradhat. Későbbiekben már képtelen vagyok iránta érzelmeket érezni.
2017. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nem kellene hosszútávú kapcsolatra olyan, akivel szexkapcsolatnak indult a dolog.
2017. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tünetei azok, hogy elfogy (ha volt) minden más program. Igen, van, aki csak erre képes, vagy erre van igénye.

De láttam olyat, hogy mégis nagy szerelem lett belőle, az spec. nem tartott túl sokáig.

2017. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon sokan CSAK ilyen kapcsolatra képesek, és nem veszik észre, hogy ez csak arra jó, hogy elmenjen mellettük az élet.
2017. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!