Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők élvezik ha orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők élvezik ha orálisan elégíthetnek ko egy férfit?

Figyelt kérdés
Mint férfi sosem tudtam, hogy egy nőnek mi jó ebben? Maximum annyi, momt amikor én orálosan kielégítek egy lányt és élvezettel tölt egy hogy én csinálom neki?
2017. júl. 3. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

A legtöbben élvezik, kivéve a mélytorkozást. (Azért lélegezni is kell.) Legalábbis a barátnőm állítása szerint szereti a farkam végét nyalni...

18f

2017. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen, pont az jó, ami neked. Felizgatok/kielégítek valakit, akit szeretek és kívánok.

Nem azért, mert csikló nőtt a szájpadlásomra.

2017. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ay exem mindig azt mondta, hogy imádja a jo vaskos farkamat érezni a szájában, és hogy forro. Valahogy úgy magyarázta, hogy egyszerűen felizgatja ha érzi a merev farkam, izgatja az érzet ha benne vagyok és az is ha a szájába veheti. Az meg meginkább izgatja, hogy ha látja hogy mit produkal azzal hogy szájjal is kielégít, én meg hangosan élvezek, valahogy növelte sazxuális kedvét és energiáit, azt mondta semmi megalázó nincs benne, ha én nem megalázóan csináltatom vele, illetve ne is "csináltassam" mert Ő úgyis igényli és rá fog menni ha olyanja van, és ha már csinálja, akkor kicsit lehetek hogy is mondjam parancsolóbb, de persze ne toljam a torkába stb. csak viselkedjek férfiasan..

Ferfiként pontosan megértem, analógiában a punci nyalással, én is imádom kényeztetni a páromat, látni ahogy élvez, ahogy tőlem élvez, én iányítom az orgazmusát, és abszolút nem alárendelt a szerep, inkabb fordítva, az irányit aki nyal vagy szop, mert a másik akkor élvez el ha akarod, úgy ahogy akarod, és ha űgyes vagy akkor nagyon jót élvez, hát már hogyne akarná csinálni ezt nő és férfi egyaránt?

Minden tiszteleten és szereteten múlik, ez minimálisan még egy szexkapcsolatban is meg kell hogy legyen.

2017. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kellemes ha a masiknak elvezet amit adok ...

Mi ebben a fura?

2017. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem élvezem
2017. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!