Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normalis, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis, ha csak oralisan tudok elelvezni? Es, hogy azt jobban szeretem, mint a szexet? 20N

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogy az-e, de számomra ilyen az álomnő. ;)
2017. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te így vagy normális 😊
2017. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De kerlek titeket valaszoljatok a kerdesre! De miert lennek igy en normalis es alomno? Engem zavar es idegesit-.-
2017. jún. 16. 22:30
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom még nem találkoztam ilyennel. Szerintem no problem ha ilyen szerelmem lenne nem zavarna. Próbálj ki minél több pózt hátha lessz valami változás vagy esetleg valami + játékszer:D. Szerintem normális. 22f
2017. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán ne zavarjon. Sőt szerencse hogy így eltudsz élvezni. Van olyan nő akinek se vaginálisan se orálisan nem megy. Ez ne feszélyezzen. Élvezd amit csinál szex közben, és előtte utána pedig nyaljon ki alaposan hogy elélvezz. Engem nem zavarna ha így kellene kielégíteni a párom. 27F
2017. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne zavaró.
2017. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem abnormalitas, de lehet hogy a pasid nem ugyes/nem jo neked a merete s ez az ok.


De aggodnod nem kell hisz az orgazmust el tudod erni.

Hany pasival voltal?

2017. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Egészen elképesztő módon, vannak olyan palik akik szeretnek nyalni!

Én pl. itt és most BELÉD SZERETTEM!


S

Z

E

R

E

T

L

E

K

;)

2017. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

a nők 70 %-ának csak csikló általi orgazmusa van, a maradéknak van vagy hüvelyi, vagy semmilyen. tehát te vagy az átlag, és a többi a kisebbség.

egyébként én is így vagyok vele, mint te, és nem zavar. ez van. eddig minden pasim nyalt, mint a kiskutya :)

2017. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ne zavarjon teged. Lenyeg h megtalaltad ami kielegit. Van aki egy eleten at keresi, es nem talalja. Sok ferfi meg orulne egy ilyen baratnonek.
2017. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!