Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem lehet pisilni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet pisilni felizgult allapotban?

Figyelt kérdés
Komoly valaszokat kerek, nem trollokat, meg oltast, mert valamit tenyleg nem tudok.. 18 eves lany vagyok, meg sose volt orgazmusom, vagyis igazabol nem tudom, mit kell akkor erezni. azt mondjak, szex kozben lehetetlen pisilni, de en mindig felek, hogy bepisilek, ha teljesen elengedem magam, de lehet, hogy amit erzek, az a "felizgulas+mindjart elelvezek dolog", vagy tenyleg pisilnem kell? a ket erzes hasonlit egymasra?

2017. júl. 3. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, ahhoz lankadni kell vagyis 1/2 perc nyugi
2017. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Én rögtön szex után nem tudok pisilni. Szóval ha közvetlenül szex előtt pisilsz, akkor amit érzel( hogy pisilni kell) , az nem pisi lesz ;) 20/L
2017. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Lehet csak nem birod irányítani és fejbe hugyozod magad
2017. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szoktam kozvetlenul szex elott, de nekem van, hogy tul gyakran kell xdd es emiatt felek :/
2017. júl. 3. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
nem fogsz szex közben bepisilni nyugi. De nem olyan érzés az orgazmus mint a pisilés, te valamit nagyon keversz.
2017. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Sem a férfiak, sem a nők nem tudnak pisilni ilyenkor.
2017. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jo, nem teljesen olyan, de nekem egy kicsit hasonlit, vagy akkor tenyleg nem tudom, mit kell erezni ://
2017. júl. 3. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Csináljátok akkor kádban és enged el magad. Nincs veszíteni valód. Vagy lesz egy jó orgazmusod ,vagy tényleg bepisilsz amit kétlek ,de ha igen akkor leöblítitek vízzel és mehet tovább. Vagy ahogy gondoljátok ,de a kádnak és nektek se lesz bajotok úgy gondolom. :D
2017. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Nincs olyan, kell érezni valamit.

Engedd el magad, hangolódjatok egymásra s hagyd, jöjjön aminek jönnie kell. Élvezd őt, aktust. Ne legyenek elvárásaid. Ez egy művészet, mindegyik mindenkinek teljesen egyedi.

2017. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Amikor nekem volt először orgazmus közeli állapotom, úgy 12-13 éves koromban, akkor én is azt hittem, hogy nagyon kell pisilni. Olyan furcsa, feszítő, sürgető érzés az alhasban, tényleg arra hasonlít, amikor nagyon tele a hólyagod. Aztán valahogy rájöttem, hogy ez nem az, és ha folytatom, akkor orgazmusom lesz. Szóval igen, valószínű, hogy amit érzel, az a "mindjárt elélvezek" dolog lesz.

Próbáld meg először magadnak csinálni, egyedül, és meg fogod látni, hogy nem pisilsz be. Utána már nyugodtabban el fogod tudni engedni magad szex közben is. Amíg félsz, és nem tudod elengedni magad, addig nem fogod igazán élvezni a szexet.

2017. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!