Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ki az, aki közületek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki az, aki közületek olyan nőt szeretne feleségének, aki előtte már más férfiakkal volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, már megérett a kérdés, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy az a sok vagány, aki itt mind védi előttem a bukott nőket, vajon szeretne-e ilyen nőt az oldalán.
2017. júl. 3. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Te még abban a mesevilágban élsz, hogy a férfiak szűz nőt vesznek feleségül?
2017. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Te egy igazi gyepes agyú gyökér vagy. A nőmnek van egy lánya, nem tőlem. Nem tudom, hány férfival volt előttem, nem is érdekel.

Amúgy szerintem egy gyenge troll vagy.

2017. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Senki sem akar kimondottan ilyen nőt, de sokan megelégednek vele. Ő bajuk.
2017. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem minden értelmes ember.
2017. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3.-nak: végre egy értelmes ember! Már rég vártam erre. Hova való vagy, becsületes férfitársam? Végre valaki kimondja rajtam kívül is, hogy a király meztelen, és hogy tulajdonképpen minden normális férfi szűz nőre vágyik, és akinek nem az jut, az is csak azért van, mert az jutott neki, de alapvetően nem az lett volna az igénye!
2017. júl. 3. 19:49
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas vagy...
2017. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Te most amúgy ezt komolyan gondolod? Nyilván valamennyit számít, mert ha rengeteg, akkor nekem se tetszene maga ez a tény. De most basszus, szűz nőt keresel? Hány éves vagy, 15? Ne mondd már nekem azt, hogy mondjuk ha egy nő 28 évesen férjhez megy, mondjuk 4 év járás után, akkor ne lenne természetes, hogy volt előtte barátja. Ezt úgy mondom, hogy 23 évesen én szűz vagyok, és még így sem élek álomvilágba. Nagyrészt a saját hülyeségem, mert a környezeti hatások miatt maradtam az, de el nem várnám egy velem egykorú lánytól, hogy szűz legyen. 23/F
2017. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Mármint az számít, hogy hány férfival volt.. (második mondatom értelmetlen lett)
2017. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Ki az?


Aki nem akar 18 évesen nősülni, akinek van szexuális önbizalma, meg aki nem álszent.

2017. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ma már csak ilyen nő, de hapsi is van csak. Gondolj bele a válások számába...
2017. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!