Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ki az, aki közületek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki az, aki közületek olyan nőt szeretne feleségének, aki előtte már más férfiakkal volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, már megérett a kérdés, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy az a sok vagány, aki itt mind védi előttem a bukott nőket, vajon szeretne-e ilyen nőt az oldalán.
2017. júl. 3. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Csakis! Nem kellene olyan nő, akinek fogalma sincs a jó szexről, aki nem tapasztalt annyira, hogy tudja, hogy markoljon rá, aki nem szerzett tapasztalatot legalább pár tucat férfin.

Én tapasztalt vagyok, minőséget nyújtok, elvárom, hogy ezt a nő is tudja viszonozni :-P

2017. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Pl. az, aki nem akarja, hogy megcsalják előbb-utóbb.


(Tudtad, hogy a nők sem monogámnak születtek?)

2017. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 RRR ***** válasza:
77%
én!
2017. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Te egy hímsoviniszta fsz vagy!

Mi az, hogy "bukott nő", te majom? hogy szakadtál volna anyádba.


Ha így állsz a nőkhöz arra se vagy érdemes hogy szóbaálljanak veled, nem hogy megkapj egy szüzet is, te paraszt.

2017. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, a 3-sal egy szellemi szinten vagytok.Tudod a mondás:a bolondok felismerik egymást.
2017. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
9.-nek is írom, de a többieknek is: az egy nagy marhaság, hogy akinek van szexuális önbizalma, az olyan nőt keres, aki már szexelt más férfival. Éppen hogy az keres ilyen nőt, akinek az önbizalma nulla, és azt gondolja, hogy neki már ilyen nő is megfelel, mert egy szűz lányhoz nem merne közeledni. Sőt azt is tegyük hozzá, hogy az olyan nő, aki már volt férfival, valószínűleg szívesebben szóba áll egy idegen férfival, tehát ha megszólítom, akkor kisebb a valószínűsége, hogy lepattint, míg egy tartózkodó, rendes lány lehet, hogy ha kulturáltan is, de határozottan elküld a francba. Jóval egyszerűbb egy kipróbált nőhöz közeledni, mint egy szűz nőhöz. Arról nem is beszélve, hogy egy kipróbált, tapasztalt nő sok esetben maga is kezdeményez, akkor meg a férfinak annyi önbizalom sem kell, mint amennyi egy lófingnak van. Míg egy szűz, tartózkodó, rendes lány soha nem fog ráakaszkodni egy férfira, amíg a férfi nem kezdeményez. Ennyit a szexuális önbizalomról.
2017. júl. 5. 19:58
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, semmi gond, tartogasd a szüzességedet, ameddig csak szeretnéd.
2017. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!