Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel rendesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yolókai mór kérdése:

Miért nem áll fel rendesen?

Figyelt kérdés
Par napja, mikozben szexeltunk a baratnommel, szex kozben lelankadtam. Fel tudta allitani szopassal, veressel utana, de mikor folytattuk ismet lelankadt.. Masnap ujra szexeltunk, ugyan ez a helyzet. Szo sincs arrol, hogy nem szeretem, szoval mitol lehet ez?

2017. júl. 4. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Uncsi gondolom ...
2017. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Ne hallgass a retardált első válaszolóra.

Ilyen előfordul, sok minden befolyásolja ha egyszer ilyen megtörténik. Lehet fáradt voltál, nem pihentél eleget, a vérnyomásoddal is lehetett valami, stresszes voltál esetleg valami máson kattogott az agyad. Másnap pedig már lehet hogy féltél meg tartottál attól hogy ugyanúgy kudarcba fullad a dolog, ráparáztál és ezért. Semmi para, mindig oké lesz!

2017. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az teny, hogy masnap vegig azon jart az agyam kozben, hogy le ne lankadjon, es nemtudom mikor fogom tudni errol elterelni a figyelmem mikozben szexelunk.
2017. júl. 4. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rágörcsölsz, még rosszabb. Néha előfordul mindenkinél. Velem is volt már többször, de rájöttem, hogy ki kell kapcsolni, és élvezni a dolgot. Fontos ilyenkor a megértő partner is. Én ha érzem, hogy lankadok, nem próbálom erőltetni. Csak lelassulok nagyon, mondjuk oldalt fekve, hátulról, és csak simogatom, és próbálom átérezni, hogy benne vagyok, és rágondolok, hogy mennyire vártam ezt. Ettől nekem fel is állt újra. Csak ne görcsölj.
2017. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ideges vagy fáradt vagy.. mostani szeretőmmel az első 3 alkalom ilyen volt, de tudta is h nem vagyok ott fejben, igy hagyta h kezdeményezzek ha ugy érzem, utána már jóvolt mikor helyreálltam
2017. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meguntad
2017. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha netan tenyleg meguntam kicsit, akkor mit tudok tenni? annyira szeretem, hogy sose tudnam megbantani semmivel es nem is akarok szakitani vele, eleg komoly a dolog mar.
2017. júl. 4. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkit meg lehet unni, és mindenki tud izgalmasnak tűnni. Ez kettőn áll. De ha te sem viszel bele újat a játékba, tőle se várd el, hogy izgalmasabb legyen neked.
2017. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pech
2022. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!