Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hogyan pasiztok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan pasiztok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most a 15-26éves korosztályra.

2017. júl. 6. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy! Nem vagyok olyan helyzetben,hogy megtehessem,hogy pasizzak bármikor is.



Szét#odná magát a másik tőlem.


19/L

2017. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Soha nem akartam fiút, soha nem erőltettem a dolgot.

Alapvetően egy átlagos kinézetű lánynak úgy gondolom könnyű helyzete van. Első fiúm a buszon látott meg reggelente, és közös ismerősökön keresztül megkeresett. A mostani párommal, leendő férjemmel, egy fórumon vitáztunk, amit privátba átvittünk, ahol végül ez lett a vége :) 4 éve vagyunk együtt.

2017. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Csinálok társkeresőn profilt. Másnap belépek és válaogatom a parasztokat.
2017. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Hagyom hogy ok csajozznaka velem mikozben diszkreten flortolok. Ennel az az elonye hogy a csajozasi modszereibol kiderul hogy mennyire $eggfej a csavo. A csavoknak altalaban jobban bejonnek azok a csajok akik kicsit semlegesebbek, ne add be konnyen a dereked. A jo dolgokert meg kell dolgozni
2017. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem ribizlisen csak csinosan öltözök leülök egy kávézóba és kb fél órán belül megkérdezi egy érdeklődő hogy szabad-e a hely leülhet el. És el kezdünk beszélgetni ha jól sikerült rá kérdez hogy a jövőben van-e kedvem találkozni.

23 N

2017. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
A fiúkra elég szépen ránézni és mosolyogni,már készen is vannak.20/L
2017. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem kimondottan vagyok randizós típus. Viszont szeretek flörtölni. Ha elmegyek valahova és rám mosolyog egy pasi , én viszonzom :) Persze ha kapcsolatra vágyom , nyilván randizom ( vagy társkereső, vagy ha elhív egy ismerős pasi). 20/L
2017. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szia macsókám, az a farok nem fogja magát leszopni, de én igen"

Hát szerinted hogy?

2017. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Én éppen a "lekoptatok minden próbálkozót és várom a csodát attól akit én szeretnék" szinten vagyok. Ez előtt csak itt ismerkedtem de valahogy már jobban szeretek élőben. 23/L
2018. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!