Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Hogy pasiztok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogy pasiztok?

Figyelt kérdés
Akik eddig voltak barátaitok, azokkal, hogy ismerkedtetek meg? Hogy kezdtétek? Oda ment hozzátok, vagy mit csináltatok? Légyszi részletesen írjátok le.Kort és nemet is.
2011. máj. 29. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

odajött lesmárolt, beszéltünk 2 mondatot, másnap felhívott és azóta is együtt vagyunk...:D

21/F

2011. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazafelé haverom haverjával mentem és így ismertem meg, aztán többször láttam mert közel lakunk, egyik buliban táncoltunk és megmondtam neki, hogy nagyon tetszik. Később vártam, hogy megszólítson, de mindig a bnőimmel mentem haza, végül két hét után sikerült kettesben lenni és akkor elhívott randizni és beszéltünk egy csomót teljesen odavagyok érte és ő is szeret.

17L

2011. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, akkor nem itt nézegetném a kérdéseket.:(
2011. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Táborban egy barátja elárulta nekem,h tetszem neki, megkérdeztem töle, h tényleg tetszem e neki, és mondta, h igen. És igy mivel nekem is tetszett, járni kezdtünk.
2011. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
65%
Buliban. Részegen táncoltunk aztán csókolóztunk, másnap felhívott találkoztunk, azóta is együtt vagyunk. Másfél éve.:)
2011. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...megmondom őszintén, lehet, hogy ez csak nekem fáj, de rohadt szarul esik, hogy mindenki "buliban részegen smártunk, aztán másnap felhívott"...


Én spec barátnőmért küzdöttem. 2-3 alkalommal kimentünk a strandra, csak kettesben, a családommal összevesztem, hogy találkozzak vele, koplaltam, spóroltam a reggeli pénzemmel, hogy virágot, csokit tudjak a randikra vinni, a strandon meghívtam hot dogra, üdítőre, bókoltam, stb...

Azt hiszem, én udvaroltam. Manapság már miért nem képesek erre az emberek?

Ja, 20/F, és 3,5 éve együtt vagyunk azóta is.

2011. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

hát nekem amikor megtetszett egy srác próbáltam a társaságába kerülni.. például szüleim eltiltottak a focitól mert táncolok és ne sérüljek le... (-.-") de amint megtudtam hogy ez a srác is jár oda a tiltás ellenére eljártam. igez párszor agyrázkódásom is volt elméletileg de szüleimnek egy szót sem szóltam. egyre többet találkozgattunk de csak kb. fél év után kérdeztem meg hogy mit gondol rólam... és most 2hónapja vagyunk együtt

14/L

2011. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát én netről... :S

Ciki nem ciki, engem soha az életben még senki sem szólított le. :(

20L

2011. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg minden más csaj úgy pasizik, hogy fülig érő vigyorral kirakja a mellét, vagy passzos harisnyát hord gatya nélkül és várja, hogy elkérjék a számát.
2011. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!