Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van egy pisilő nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy pisilő nő látványának szexuális tartalma egy férfira?

Figyelt kérdés
Mi tetszik nekik ebben?
2017. júl. 6. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Maga a pisiles ram semmilyen izgato hatassal nincs, egyszeruen csak maga a punci latvanya izgat nagyon abban a guggolos pozban. :)
2017. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki gerjed erre, de azért ne általánosítsunk. Engem pl. nem izgat, hiába vagyok egyébként perverz :D
2017. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert együtt érez a lánnyal. Naivan feltételezzük, hogy jól esik a lánynak. Látni a pisi sugárból, hogy mennyire erős a hólyagja és a záróizmai mennyire feszültek, ez a szexualitását is elárulja. Na és az összkép, látni mennyire nyitott vagy szűzies.


Engem a pisi tartogatása és az ezzel járó pisitánc izgat és tud nagyon szexi lenni. Ezért bánt, dühít, ha csak úgy kiengedi semmi küzdelem nélkül. Ilyenkor az ember kötözködik, mért ide, mért úgy. Mert lehet azért is volt itatva. Jó ha nagyon szenved, és engedélyt kér úgy más, úgy szexi, úgy nekem szól.

2017. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom igényli,hogy a szájába pisiljek,ha van rá lehetőség...
2017. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!