Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem ír vissza a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza a csaj miután elmondtam neki, hogy több idősebb nővel is volt szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ő 19, én 21.

Szexről témáltunk és megemlítettem. Azóta nem ír vissza.

Pedig már egy talin is túl vagyunk.



2017. júl. 6. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán vissza kellett volna fogni magad, és nem a csajjelöltnek dicsekedni az eddigi trófeáiddal. Ez a lányoknak valahogy nem szokott annyira imponálni.
2017. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődött és nem tud mit kezdeni a dologgal, szerintem ki se nézte belőled. Ha voltatok talin akkor biztos szimpi vagy neki és többet is akarna de most szrintem elég zavarodott, szóval én az lennék ha nekem mondta volna ezt valaki. Nem tudom hány éves az idősebb nő, ha 1-2-3 év az nem annyira zavaró de ha több számomra az.
2017. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10, 15 évvel idősebb nőkkel voltam.
2017. júl. 6. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Legalább már tudod, hogy


(1) ezzel a lánnyal nem illetek össze


(2) mit nem szabad elmondani legközelebb

2017. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De illünk egymáshoz!
2017. júl. 6. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En sem lennek kivancsi ilyesmire. Meg ugy altalaban senkinek az ilyen szintu maganeletere, aki meg nekem kb. egy idegen. Bennem olyan picit szannivalo, felvagos erzest keltene, hogy kb. orokre elmenne toled a kedvem. Nem tudom, te mit szolnal, ha a lany azt kezdene el ecsetelni, hogy o amugy 42 centis farku negerekkel volt egyutt ketszer, es amugy hogy vagy ma?
2017. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, most megtanultad hogy mi a különbség a csajok meg a pasi haverok közt. Ami a haveroknál növeli a tekintélyed, meg megcsodálnak az a nőkből visszatetszést vált ki. Dehogy vagytok ti összeillők! Gyakorolj még!
2017. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen meg kell tanulni hogy be kell fogja az ember a száját mikor azt hitted hogy,sokszor még én is elrontom 44F
2017. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!