Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak a kemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak a kemény meneteket szereti, én meg egyre frusztráltabb leszek. Mi lesz így ebből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, ő csak azt élvezi, ha keményen megcsinálom. Nyalni is csak rövid ideig enged, nagyon gyorsan türelmetlen lesz tőle, és sürgeti az akciót. Csak azt élvezi, ha végre jól megfogom és alaposan “elbánok vele”. Ez eddig mind jó és izgalmas, azonban bennem egyre erősebb a hiányérzet. Én ugyanis imádok hódolni, térdelni a combok közt és hosszan nyalni, imádom ha az arcomra ül(ne), ha talpat nyalhatnék, ha kényeztethetném. Már igen régóta tart ez az állapot, jelenleg már nem is igen tudom vele elképzelni ezt a fajta szexet, annyiszor csináltuk már ilyen egyoldalúan. Az meg rettentő béna, ha valahogy rávenném olyanra, amit nem akar (próbáltam, de felesleges, tovább nem erőltetem) Már ott tartok, hogy minden szép csajtól remegve felizgulok, ha elgondolhatom, hogy végigcsókolhatnám a lábát, hogy órákon át nyalhatnám, minden viszonzás nélkül. Persze, nem biztos, hogy ezek a lányok vevők lennének rá, ha úgy alakulna, mert ők is csak azt szeretik, ha ledominálják őket, másrészt megcsalni sem akarom a barátnőmet. De félek, annyira nem bírok már ezzel, hogy valami történni fog. (Volt korábban barátnőm, akivel jobban kiélhettem az ilyesmit, bár ő is csak hagyta inkább, kissé furcsálva a dolgot, szóval sohasem volt meg így az igazi) Fizetősre nem gondolok, alja dolog, ráadásul nem merek kinyalni egy prostit. Smpixie nem érdekel, mint ahogy a kínzós s&m játékok sem, a maga közhelyeivel. Párkapcsolati tanácsokat NEM kérek! Ez csak egy kiéletlen vágy, de nagyon úgy tűnik, hogy kezdem elveszteni a kontrollt. Ment már át valaki ilyenen?
2017. júl. 6. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Eltérőek az igények. Szakítás vagy félrejárás lesz belőle.
2017. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mi a baj az smpixievel?
2017. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És durvulnod is kell ? pakolás, stb.
2017. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*paskolás
2017. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb ebből úgyis szakítás, lesz, túl eltérő az igényetek. Jobb mihamarabb átbeszélni a dolgokat és ha nem sikerül közös nevezőre jutni, akkor ennyi volt ennek a kapcsolatnak.
2017. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy szakítás lesz, legfeljebb pár titkos akció. Az igények nem teljesen mások, mert azt is szeretem, amit ő, csakhogy van egy másfajta vágyam is.... ez olyan, mint amikor valaki csak a csípős fűszeres kajákat szereti de utálja az édességet, ezért mindig olyat főz. Én meg mindkettőt szeretem, és egyre jobban hiányzik, amiből alig alig jut.
2017. júl. 6. 16:57
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Akkor se lenne tisztességes a háta mögött másokkal szexuális kapcsolatba lépned. Te mit szólnál ahhoz ha ő dugna félre, mert még a mostaninál is durvább meg erőszakosabb aktusokra vágyna?
2017. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Akkor én mit szóljak, nem szereti, ha nyalom, de cserébe szopni sem szeret. Csókolózni sem szeret. A hátán feküdni azt szeret. De kb. ennyi.
2017. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Szegény 8-as, nagyon sajnállak:)
2017. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mond el neki mi van. De egyértelműen. Mondd meg neki, hogy neked kell egy nő, akit néha alaposan megdugsz de néha lehet kényeztetni is. Mond el, hogy téged ezzel be lehet indítani.
2017. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!