Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap előjáték közben elsülte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap előjáték közben elsültem, és most bűntudatom van. Normális ez?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem a kollégiumból 4 éve, és azóta most volt egy lány, akivel eljutottunk az ismerkedésben erre a szintre.

Mondtam is neki már az elején, hogy négy éve nem volt senkim. Egyéjszakás sosem volt és nem is tervezem, ennek úgy láttam valahogy örült is.


Tegnap viszont petting alatt is kicsit feszült voltam, kicsit izgultam is valamiért, és amikor a kezei közzé kapott, bekapta, s igazából meg sem merevedtem teljesen, csak félig, mikor elsültem. Szerintem fél perc sem volt.


Együtt aludtunk utána, de láttam a csalódottságot rajta, és reggel is kerülte a témát, mikor felhoztam volna, elrendezte a "Semmi baj." mondattal, viszont kicsit sem mosolyodott el közben, kifejezéstelen arcal dobta be, ami szerintem nagyon nem jó jel. Nem tudom... kifejezetten kerülte a témát.


Nagyon szégyellem magam a történtek után, nincs bátorságom felhívni sem. Mit tegyek? Van egyáltalán még esélyem nála?


29/F



#korai magömlés #petting #ciki elsülés #kiéhezett pasi
2017. júl. 7. 13:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

22 éves a leányzó. Én benne voltam a folytatásban, meg alap, hogy ki akartam elégíteni orálisan ezek után, csak ő mondott nemet. :/

Mire meg azt letudtuk volna, a hancúrléc is összeszedte volna magát simán.

Akkor azt mondjátok nem bennem van/volt a hiba? Ne parázzak rá?

2017. júl. 7. 14:58
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges paráznod! Nem benned van a hiba! A csajszinak még fejlődnie kell! 😉
2017. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%
mondtam neki h bocsi meg minden... hát gratulálok, a csajszi kielégitett egy papucsot
2017. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Hogyan lehet felmerev farokkal elsulni? Hat bena voltal, ez teny, de a csaj is hulyen reagalt. Probalkozzatok ujra, lazan.
2017. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, ez szerintem sem jó jel. Azt jelenti, egy nulla érzelmi intelligenciával rendelkező lányt választottál.
2017. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyuzz, ne hibáztassunk senkit. Ez miatt neked felesleges aggódnod, megesik az ilyen.

Mint írtad is, a lány még fiatal is és zavarban is volt. Nem tudom mennyire tapasztalt vagy mennyire sem, de szerintem simán gondolhatta azt, hogy nem tud teljesen ellazulni, és érezhette a feszült légközt meg a zavartságot a részedről is. Nem kell fennakadni ilyen apró dolgokon, majd összecsiszolódtok és minden szuper lesz, addig meg próbálkozni kell tovább. :)


Viszont azóta eltelt egy hétvége. Mit léptél az ügyben?

2017. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy centit ne foglalkozz vele, Mármint a lánnyal se.

Keress másikat :-)

És fejezzétek már be srácok ezt a koránelmegyek görcsölést :

1. Ha kedves a lány, akkor úgyis folytatja, a mi dolgunk ilyenkor elsődlegesen a folytatás, fínom nyalással stb.

2. Mert effektive ilyenkor a lánynak nem egy kemény fsz kell, hanem a hangulat kicsi lelkizés, érzékiség, mármint a NŐ-nek. akinek ez nem kell az csak egy "pinás ember". :-) Részemről az ilyen felejtős, de nagyon. Én nem fűzögetek, fűtögetek egy lányt sem. Mert nem fogok hasra esni, hogy "láthatom és megfoghatom egy 20 éves mellét" (50F vagyok). Majd jön a következő, aki NŐ lesz talán :-)

A 20-onéves szép lányok többsége azt hiszi hogy hú de nagy etwas hogy "odaadja magát" nekem. Hát nem az.

2017. júl. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#16 Most tudok csak válaszolni: nem volt folytatás, de nem miattam. Én meg akartam beszélni és újra próbálkozni, csak neki nem igazán volt járható a folytatás. Ez van...


Lehet jobban járok, ha keresek más nőt. :/

2017. júl. 25. 09:42
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem az volt a baja, hogy a szájába élveztél?
2017. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Sztem is az volt a baja h a szájában mentél el.
2017. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!